Hamilelikte Catlak Oluşmaması Için?

Konusu 'Gebelikte Cilt Bakımı' forumundadır ve elen17 tarafından 3 Eylül 2006 başlatılmıştır.

3 Eylül 2006
    Konu Sahibi : elen17
  1. elen17

elen17 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar dogum catlagı oluşmaması için ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı?

2. 3 Eylül 2006
  3. xsxulem

xsxulem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kayısı yagını tavsıye ederim kullanılmış ve denenmiştir ve kokusu huzur veriyor

4. 26 Eylül 2006
  5. ferya

ferya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadım şimdi kayısı yağı çatlakların görünümünü hafifletiyomu suslu biraz anlatsana

6. 26 Eylül 2006
  7. therita

therita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oluşmuş çatlaklar tamamen yok olmasa bile bunların hiçmi çözümü yok?bunlara ne iyi gelir?

8. 27 Eylül 2006
  9. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Lierac diye bir krem var ama hamileliğin dördüncü ayından itibaren karnına ve özellikle kasık bölgelerine yada isteğe göre bacaklarada olabilir masajla sürersen bence önlemiş olursun.

10. 27 Eylül 2006
  11. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hiç birşey sürmedim hamileliğimde.sadece her duşta masaj yapardım karnıma.çatlak olmadı hiç.bence ne yaparsanız yapın yapınızla alakalı bişey çatlak olup olmaması.pahalı kozmetik kremlere boşuna para vermeyin.fazla yemeyin ve hareketsiz durmayınh yeter.olacaksa engel olamazsınız...hepinize kolay gelsin...

12. 27 Eylül 2006
  13. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Valla kronick cim birazda bakım krem falan şart sonuçta kadınız eğer ihtiyaçta varsa bence değerlendirilmeli daha doğrusu isteyen saldım çayıra mevlam kayıra amaann patlak çatlak dolaşıyım ne olucaksa olsun der,isteyende başında önlemimi alayım der seçim bizim :) Ayrıca bazı ürünlerinde eğer kaliteliyse sonuçları gözle görülür bir şekilde ortada valla ne yalan söyliyim maddi durumum el verdiği müddetçe ben kozmetiğinde yardımıyla vücuduma bakıcam :)

14. 27 Eylül 2006
  15. moondance

moondance kuzucuklarım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sana katılıyorum kronick.bende hamileliğim sırasında hiçbirşey sürmedim ve şuanda karnımda hiçbir çatlak yok.markalrın kandırma reklamlarına inanıp sakın dünya para vermeyen ürünlerine arkadaşlar

16. 27 Eylül 2006
  17. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seçim senin tabi güzelim.ama ben bunu bilir bunu söylerim.50 yaşındaki annem hala 35 gösteriyor ve cildine en ufak bişey sürmemiş.kozmetikler cildimizi kendine bağımlı hale getiriyor.kullandığın müdetçe iyisin ama bırakmayagör.anında başlıyor pörsümeler.ben doğal yollarla yapılan bakımlardan yanayım.sonuçta dünyanın parasını verip aldığınız kremlerinde özü bitkiler...üstelik bu ciddi bi sektör unutmayın.yani her söylenen sözün doğru olduğuna inanmak zor...

18. 27 Eylül 2006
  19. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke herkes sizin gibi şanslı olsa hanımlar tabiki gönül isterki hiçbir ürün kullanmadan diri kalalım yada o çatlak,selülit vs. hiç olmasın ama demek istediğim şuydu bazı insanların bu ürünler işine yarıyor,ayrıca illa pahalı ürünleri kullanmak şart değil arkadaşlarında dediği gibi kayısı yağı yada badem yağıda kullanılabilir amacım polemik değil bunuda belirtmek isterim :smile: