Hamilelikte çatlaklara ve cilt lekesine ne iyi geliyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yeni anne tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : yeni anne
  1. yeni anne

yeni anne Guest

Arkadaşlar hangi ilacı kremi yada yağı kullnıyorsunuz kafam iyice karıştı

2. 20 Ağustos 2008
  3. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben excipial diye bi krem kullanmaya başladım doktorumun önerisiyle ama ben bu kremi daha öncede cildimde kuruluk olduğu için vermişti doktorum nemlendirici yani

4. 20 Ağustos 2008
  5. meldek

meldek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bana bebe yağı önerdiler, aldım ama hiç faydası olmadı, badem yağı dediler onuda aldım, malesef yine faydası yok ve felaket çatladı,artı sırtımda bile başladı çatlamalar, geçen nedenini sordum ebeye cildinden dedi, yani hassas bi cilte sağipsen ne yaparsan yap çatlıyo canım, ama kasınmasını önlüyo, napalım bebişlerimiz için katlanacaz

6. 20 Ağustos 2008
  7. ozlemyb

ozlemyb Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okudugum kıtapda bazı yaglardan bahsedıyor karısım yapıp kullanmak için ıyı gelıyormus
    bende arastırdım aynı yagları içinde barındıran hazır kremler var ben hafta sonu almayı dusunuyorum sende dusunursen tavsıye ederım

8. 20 Ağustos 2008
  9. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece bol su içmek iyi geliyor ama kayısı yağı kullananlar duymuştum faydası oluyurmuş sanırım.

10. 21 Ağustos 2008
  11. canım bana kalırsa en iyisi badem yağı gerçekten çok işe yarıyo bir komşumda gördüm hamileliği boyunca sürdü normal doğum yaptı ne sarktı nede yırtık vardı :1shok:gözlerime inanamadım dene mutlaka....yerimseniben

12. 21 Ağustos 2008
  13. kraker kız

kraker kız Guest

doktorumun önerisiyle kakao yağı aldım işi yarıycak mı bilmiyorum kullananlar gayet memnunmuş

14. 21 Ağustos 2008
  15. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende arkadaşlarımdan kakao yağı kullananları biliyorum.hiç çatlakları olmadı.bende hamiş olursam kakao yağı alacam.

16. 21 Ağustos 2008
  17. Hera

Hera Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    48
    ben lierac diye bi krem kullanmaya başladım bakalım ınsallah faydası olur

18. 21 Ağustos 2008
  19. Elendra

Elendra Pretty Woman Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bebek yağı kullanıyorum... Ablalarımda çatlak falan yok, inşallah onlara çekmişimdir. Krem falan da kullanmadılar ama ben yine korkuyorum...
    Cildim aksine güzelleşti benim... 2 aydır kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum.
    Şimdi bir de Bebak ekledim kullandıklarıma... Kozmetiğe büyük paralar yatrımayın arkadaşlar. Hİçbir işe yaramıyor. Tecrübe ile sabittir...kaydirigubbakcemile5