Hamilelikte cinsel hayatınız nasıl.lütfen yardım!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melis84 tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : melis84
  1. melis84

melis84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar.ben 27 haftalık hamileyim.:KK49:eşimle duygusalolarak çok güzel bir ilişkimiz var.ama son zamanlarda eşimde bana karşı cinsel uzaklaşma hissettim.konuştuk bu konuyu bana hamile olduğumu hissedince etkilendiğini söyledi.karnım büyümeden önce böyle değildik:26:.ben de onu zorlamıyorum.anlamaya çalışıyorum.:KK28:başka herşeyimiz çok güzel.(Allaha şükür)bilemiyorumeşlerinde böyle durumla karşılaşan var mı?doğumdan sonra herşey normale dönüyor mu?tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.:KK28:

2. 1 Kasım 2010
  3. ddeerriinn

ddeerriinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende 37 + 2 günlük hamileyim.eşini bu konuda zorlamamakla iyi etmişsin.bu durumu yani senın gittikçe büyüyen karnını ve yeni fiziğini içine sindirmesi lazım o alıştıkça bu durum normale döner.erkekler malum bizim gibi duramazlar.eninde sonunda ister.eskisi kadar sık olmayabilir zaten buna senın bünyede müsade etmez bu haftandan sonra.hele benim haftalarımda özgürlüğün kalmayacak rahat hareket edemediğin için.ama dikkatli olduğun yani kendini zorlamayıp kasmadıın sürece sakıncası yok dedi doktorum.biz artık nadasa bıraktık canım :) malum benim doğuma az kaldı kızımda iiiiceeee aşşağıda artık mümkün deil :)

4. 1 Kasım 2010
  5. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    normal cnm endişelenme sakın..gebelikte hormonlardan bizde isteksizlik oluyor,erkeklerde de bebeğe zarar veririm endişesi birleşince tabi cinsel hayat etkileniyor..benim 2.hamilleği ve herkes böyle sıkıntılarla karşılaşıyor..gelip geçici sıkıntılar ,sıkıntı olarak değerlendirmeyip hamilelğin olasılıkları olarak düşün..sevgiyle kal..

6. 1 Kasım 2010
  7. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    bende 36 haftalık hamileyim daha ilşkimiz devam ediyor sorunumuz yok

8. 1 Kasım 2010
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilekte bu tur şeyler normal
    bıde erkekler korkuyolar haklı olarak

benımkı dondurulmus embıryo ve dusuk tehlıkesı olsudugu ıcın 9 ay hıc bısey yapmadan bekledı :KK1: bebegımız ıcın
    dogumdan sonra duzelır rahat ol :nazar:

10. 1 Kasım 2010
  11. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya benimde anlamadigim kocaman bir gobekle nasil oluyor.... Biz hamileligimi ogrendigimizden beridir neredeyse hic yapmiyoruz.... Suan 27 haftalik hamileyim .. ve doktor yasakta koymadi ..ama biz yine de yapmiyoruz...

12. 2 Kasım 2010
  13. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    63
    :KK1:
    Bende yapanlari anlayamiyorum... yani yapsinlar kendileri aci veya sorun görmüyorlarsa.
    Inan bu ak$am e$ime sordum hiç istegin felan olmuyormu bir$ey de demiyorsun felan dedim. "Hayir sen bu haldeyken onu mu dü$üncem beni merak etme sen ben sizi dü$ünüyorum" dedi. (buaralar biraz sorunlar ya$iyorum agrim felan varda)
    Neyse,
    bir de $u var bu agrilar nedeniyle hastaneye yattim ve rahime 3,5cm yer kaldigini söyledi doktorum. Rahim kapaliymi$ bu güzel ama bebegin ba$i a$agida haliyle baski yapiyor ve aklima ilk bu ili$kiye giren e$ler oldu. Yani 3,5 cm arkada$... :KK70: yaparken bebi$in bi yerine bi yerine dokunarak oluyordur herhalde. Açikcasi ben de de yok istek, e$imde de...

E$inin böyle anlayi$li olmasina mutlu olmalisin... seven herzaman sever akillari fikirleri tek o olmamaliv:21:

14. 2 Kasım 2010
  15. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    153
    yokki :) biraktik bizde yapmiyoruz..

16. 2 Kasım 2010
  17. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :KK19: Bızım de cınsel hayatımız gayet ıyıydı ama 30. haftadan beri esım yapmaya korkuyor ben de ustelemıyorum.36 olduk

18. 2 Kasım 2010
  19. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizdede yok cinsel hayat denilen bisi kalmadi =))