hamilelikte cinsel ilişki

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EylulunAnnesi tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EylulunAnnesi
  1. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar slm.yaklaşık 4 haftalık hamileyim.doktoruma daha sormadım ama bu zamanlarda cinsel ilişki zararlımıdır.....acilen cevaplarınızı bekliyorum...

2. 17 Ocak 2009
  3. Elis

Elis Guest

yooo olmaz ama, yatakta pilates yapmayinda...........:roflol:

ama bazi hamileliklerde sakincali olabiliyo,bi doktoruna sor bakem...........
    hayirli evlat dunyaya getirmedi dilerim canim.........:Saruboceq:

4. 17 Ocak 2009
  5. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar canımŞeniz
    Oncelıkle tebrık edıyorum hayırlı tatlı hamıslık ve kolay bır dogum olur ınsallah..Bebısıne saglık sıhhat dılerım..
    Sağlıklı bir gebelikte doğuma kadar olan sürede cinsel ilşkiyi engelliyecek her hangi bir neden yoktur arkadaiım.Normal bir gebelikte orgazm ile birlikte görülen rahim kasılmalarının hiçbir zararı ve tehlikesi yok Aksine bu kasılmalar normal doğum için rahim kasının hazırlanmasına yardım eder ve doğum için pelvis kaslarının yeteri derecede güçlü ve dayanıklı olmasını da sağlar.
    İyi bir cinsel birliktelik çiftlerin bir birlerine daha yakınlaşmasını sağlayıp;gebenin duygusal, alıngan,kırılgan mizacı nedeni ile olası problemlerin çözümünde çiftlerin daha toleranslı olmasını sağlar ayrıca da anne ve babalığın ilk günlerdeki problemlerin çözümünüde kolaylaştırır..
    Eger olagan dısı bır durum veya gebelıdıgıne mazallah bır sıkıntı yoksa veya olmazsa cınsel ılıskınıze deam etmenızde bır sakınca yok..
    Cogul gebelıkler erken dogum veya dusuk tehdıtlerı vajınal kanama gıbı durumlar rısklıdır ve dıkkat edılmelı..

6. 17 Ocak 2009
  7. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    KIZIM yıne mı sen bırak pesımı ya:roflol:
    her yerde karsılasıyoruz ne tevafuk...Kader:nazar: kaydirigubbakcemile3

8. 17 Ocak 2009
  9. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler kızlar saolun...

10. 17 Ocak 2009
  11. Elis

Elis Guest

hadi oradan,seksiyim deye cekemiyon beni,takip edeyon bilmiyom sankim:dilcikar:

12. 17 Ocak 2009
  13. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    :a015:ben iki kez hamile kaldım biri düşükle sonuçlandı.ikisinde kanamam vardı.o yüzden keseyi görene kalp atışı duyuna kadar yasak demişti.
    ama birini kaybettim.

14. 18 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ya bendede miyom var büyüme yapıyo hamilelikle birlikde doktor ilk 3 ay için ilişki yasak demişdi sonrada hep ailemle gittiğimden doktorun yanına hiç soramadım o da bişey demedi hiç şimdi 6. ayıma gircem ama hiç yapmadık daha sizce yapsak bişey olurmu ya?

16. 18 Ocak 2009
  17. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    Canım sen naaptın yaa?? Doktoru arayıp sorsaydın ya? Muayene olmadan "bir şey olmaz ya da olur" demek doğru olmaz ki, gene en iyisini doktorun bilir.. Ama yasağın üstünden 3 ay geçmiş..

18. 18 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

yaww doktora koloni halinde girdigimiz için içeri soramıyorum oda sağolsun hiç bişey demiyo eşim sor çekinme desede genede soramam ya asla amman neyse şurda 4 ay kaldı ya dedim benim gibi miyomu olan biri çıkar şöyle oluyor diye açıklar diye ama ondan sordum:)):teytey: