hamilelikte cinsel ilişki

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nnehir tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nnehir
  1. nnehir

nnehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrb arkadaşlar bence bu utanılacak bir konu değil :KK46:
    hamileyim ve doktor 3 ay ilişki olmazsa iyi olur dedi kanamam falan yok bu konuda bilgisi olan var mı yeni evliyiz zor oluyor ayrıca kocamdan da soğumak istemiyorum:nazar:

2. 4 Mayıs 2010
  3. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki utanılacak bır konu degıl:kahve:
    benım dr da 3 ay yasaklamıştı..benım bıraz rısklıydı gerçi ama normal de de doktorlar ılk üç ay ilişkinin iyi olmadıgını söylüyorlar ben 4 ayımdayım dr korunarak ilişkiye müsade etti..ilk üç ay çok önemlı bi dönem zaten..iş yapma konusunda agır kaldırmama konusunda da çok dikkatlı olun...bebegin herşeyi ılk ü ayda oluyor sonrada kılo almaya başlıyor dr larda ılk üç ay her açıdan dınlenmeyı öneryor cinsel ilişkide bunun içinde

4. 4 Mayıs 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    uatanılacak bır konu deıl canım bu...
    keske hamıle kalsamda hıc gırmesem ılıskıye.
    ayrıca canım sana sunu söleyım böle durumlarda cıftın anlayıslı olması lazım.yatarkmı ınsanlar brbırıne ısınıyor...sogumakta ne demek..

6. 4 Mayıs 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bana yasak falan demedi ilk doktorum ikinci doktor yasak dedi ama pek uydugum söylenemez:kedi:allaha şkür 6 aylık oldum ikimizde cok saglıklıyız sana tek tavsiyem cok dikkatli davranın no problem ama tabikide risk varsa doktorunu dinle

8. 4 Mayıs 2010
  9. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    benim doktorum herşeyin normal risk falan yok herşey serbest dedi... tabiki bunun içine cinselliğide söyledi:)))) bence sende de düşük tehlikesi falan yoksa korkmana gerek yok canım:=)))

10. 5 Mayıs 2010
  11. nnehir

nnehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler kızlar...doktor tavsiyesine uymak gerek zaten doktor dedi diye korkudan yapamadım gerdek gecesi gibi oldu:kedi:
    ama kocam her akşam dışarı çok gidince :eek:klava:ee bende duygusalım tabi:CüvCüv:
    sağolun kızlar

12. 11 Mayıs 2010
  13. annesinin_bitanesi

annesinin_bitanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam Kizlar
    canim aklina hic öyle kötü seyler getirme. kocanda senin kadar heyecanlidir buna inan.
    Doktorunu dinle bencede. Banada ayni yasagi koydu en azindan riskli dönemi atlatana kadar iliskiye girme dedi. Dogacak bebislerimiz sadece bizim olmadigina göre babalarda anlayis göstereceklerdir mutlaka.

14. 11 Mayıs 2010
  15. nnehir

nnehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet canım ama 3. aya kadardır de mi?ben çok yorgunum bu ara uyuya kalıyorum zaten :1closedeyes:bi de çalışıyorum iyi oldu benim için

16. 12 Haziran 2010
  17. AyseDuru

AyseDuru 28.10.10 Durum kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bana da herşey gayet normal :nazar: serbest demişti son aya kadar eğer bi problem çıkmazsa..

18. 12 Haziran 2010
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay ağzımdan aldın lafı canım rabim versinde biz cinsellik var die sevmedik eşlerimizi tabi arkadaşımız yeni evli tam yaşamadan evliliği hamile olunca korkular yaşamış normal bence keşke bizim gibi bebek hasretiyle yaşayanların olsa çokta önemli deil cinsellik olmazsa olmazımda deil hamile arkadaşım bişi olmaz 3 .5 aydan hayatın sonuda deil rabim bebek vermiş varmı ötesi keyfini çıkar ..