hamilelikte dişi ağrıyan varmı.....................???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve lalezar_bilgin tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : lalezar_bilgin
  1. lalezar_bilgin

lalezar_bilgin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar iki gecedir diş ağrısından uyuyamıyorum diş rahatsızlığı geçirip tedavi olan varmı aranızda doktoruma sordum dişçiye gidebilirsin dedi ama ben hamilelerin morfin kullanamadığını biliyorum n eyapmalıyım acele cevap
  2. 1 Ağustos 2008
  3. Asortie

Asortie ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ s&#6 Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım ilk zamanlarda ağrıyordu o da bebek vücudunda ki bütün kalsiyumu
    alıyor o da dişlere vuruyor bana folic plus verdi doktor allaha şükür ki geçti ama dişim sallanıyor artık ağrı yok
  4. 1 Ağustos 2008
  5. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım tam 3 haftadır diş ağrılarımdan mahfoldum dr um antibiyotik verdi birde ara sıra parol veya minoset içiyorum geçirmsede hafifletiyor ALLAH yardımcın olsun çok zor tam 3 aydan sonra tedavi olabilirsin sanırım artık hamilelere özel bir ilaçla uyuşturuyorlar öğrenmek lazım bende gidicem
  6. 1 Ağustos 2008
  7. drerdogan

drerdogan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende diş eti absesi sonucu gelişen diş absesi nedeniyle 2 hafta zor günler geçirdim.... 28 haftalıktım o zaman dr um her türlü müdahele yapılabilir dedi ama diş dr um yanaşmadı antibiyotik verdi.. ağrı kesiciler ancak 10 dakika etki ediyordu o nedenle içmedim ama çok şükür şimdi geçti...... kaç haftalık olduğunu bilmiyorum ama ihmal etme çünkü eğerr enfeksiyonvarsa kana karışıp bebğe gidebilir veya rahim kasılmalarına sebep olabilir o nedenle hemen bi dişçiye git ..... dişçin gebelik haftana göre ne yapılması gerekiyorsa yapacaktır bence.......
  8. 1 Ağustos 2008
  9. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende geçen ay 20lik diş çıkardım agrısından ölmüştüm.ama dişçiye gitmeme gerek kalmadan kendiliginden çıktı şükür.doktorun zararı olmaz diyorsa dogrudur canım.çok geçmiş olsun.
  10. 1 Ağustos 2008
  11. lalezar_bilgin

lalezar_bilgin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    15+2 haftalığım bir iki gün daha sabredeyim olmazsa dişçiye gidicem doktorum sorun yok gidebilirsin dedi ilgin için teşekkürler inşallah kıızma bişey olmaz
  12. 1 Ağustos 2008
  13. Noa

Noa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Daha çok kalsiyum almayı dene... Bebek dişlerini çürütüyordur.
  14. 1 Ağustos 2008
  15. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben olmustum agrisindan parasetamol kullandim ama dis curukse bebegede zarar veriyor bence bir dis hekimine git
  16. 2 Ağustos 2008
  17. ebruli_30

ebruli_30 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende de diş ağrısı olmuştu ilk oğlumda diş doktoruna mecburen gitmiştim o da kadın doğum uzmanını arıyarak ne ilaç kullanabileceğini öğrendi ona göre tedavi uyguladı.çok şükür bebişimede bişe olmadı Ayrıca diş te çektirdim morfinle bişe olmadı.Bence bol kalsiyum almayı deneyinyerimseniben
  18. 2 Ağustos 2008
  19. RED JANUARY

RED JANUARY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende daha 2 aylıkken çok ağrım vardı ve hamileler için kullanılan özel bir morfin var ondan kullanıp sadece sinirlerini almışlardı ve 3.aydan sonra tedavisini yaptırdım ama en azından ağrısı olmamıştı sen 15 haftalık olmuşsun doktorunda izin verdiyse çekme bence o ağrıyı