hamilelikte doğum kontrol hapı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve qdenizq tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : qdenizq
  1. qdenizq

qdenizq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :nazar:merhaba bayanlar yardımınıza ihtiyacım var bir aylık evliyim evliligimin ilk iki günü hariç devamlı doğum kontrol hapı kullandım haplar bitti ama hamile oldugumu hissettim ve hamile oldugumu ögrendim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum bebek zarar görmüş olabilir mi ? internette okuduguma göre bebegin kalbinin gelişmesini engelliyormuş anneme de söyleyemedim daha hamile oldugumu o hemen dogurmamı istemiyordu :) akıl verirseniz sevinirim ...

2. 18 Ocak 2009
  3. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim aynı dertten bende muzdaribim iyi ki açmışsın bu konuyu kalbe mi zarar veriyormuş

4. 18 Ocak 2009
  5. hs050505

hs050505 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar ilacin prospektusunde genelde boyle durumlarda zararli oldugu kanitlanmamistir yazar ama emin diilim. insallah bisey olmaz.

6. 18 Ocak 2009
  7. qdenizq

qdenizq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bn nette okuduguma göre ilk ay bebegin kalbi gelişiormus dolayısıyla kalbine zarar werebilirmiş bazı riskleri varmış ama kesin kanıtlı bişi yokmus bnde emin deilim riskli bi işe de girmek istemiyorum bilmiyorum kesin bi fikri olan yok mu cok kararsızım

8. 17 Aralık 2012
  9. gamzesevgi

gamzesevgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    banada yardım kızlar hamıleyım dogum kontrol hapı kullsandm ne yapcagımı bılmıyorum

10. 17 Aralık 2012
  11. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    bi doktora görünün hemen kızlar...
    Allahın izniyle bişey olmaz inş... benim kuzenimde hap kulandığı dönemde hamile kaldı.. oğlu şimdi 4 yaşında,sapasağlam maşallah...
    siz önleminizi almışsınız ama herşeyin bizim irademiz altında olmadığının bi kanıtı bu...
    en doğru bilgiyi dr verir size... vakit kaybetmeden gidin