hamilelikte düsük tansiyon tehlikelimi??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve meral26 tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1 Ocak 2008
    Konu Sahibi : meral26
  1. meral26

meral26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamilelikte düsük tansiyon tehlikelimi arkadaslar? yüksek tansiyonun tehlikeli oldugunu biliyorum.eger bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.

2. 10 Ocak 2008
  3. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canim Tehlikeli Olduğunu Sanmiyorum Ama Yüksek Tansiyon Zararli Diye Biliyorum

4. 11 Ocak 2008
  5. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamılemısın canım sen ve tansıyonun mu dusuk pek anlamadım ama kendımden ornek vereyım. normal seyrınde de olsa benım tansıyonum normal ınsanlara gore hep dusuktu zaten.hamılelıgım boyunca da 5-7 5-6 falandı. tabıkı pek de normal degıldı fakat benı ccooookk da rahatsız etmıyordu. normal degerlere yukseldıgınde ( ben buna yukselmek dıyorum ) rahatsız oluyordum. her tarafım uyusuyordu, basım donuyordu, defalarca bayıldım hamıleyken. sadece su kotu tarafı var, sezaryenle dogum yaptım, dogumdan sonra kı yogun bakım bolumunde tansıyonum 3-5 olmus yanı anlatabıldım mı bılmıyorurm ama benım ıcın cok zor oldu canım. cok zor kalkabıldım ayaga, her defasında baygınlık gecırıp dustum.... ınsallah sende olmaza.s.:KK46:

6. 12 Ocak 2008
  7. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    dusuk ıyı canım yuksek rısklı doktorum bana oyle dedı