Hamilelikte epilasyon

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zonox tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zonox
  1. zonox

zonox Let it Rain Üye

Beğenildi:
    682
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim, 3 seans epilasyona gittim acaba hamile olarak devam edebilir miyim?:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: bebeğe bi zararı var mıdır:sinifsinif:

2. 4 Eylül 2010
  3. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    93
    Lazere gidiyorsan hamilelere önermiyorlar canım.Hiç bir hamile üzerinde denenmediği için bir zararı olup olamayacağı konusunda emin değiller oyüzden hamileyken gidilme taraftarı değil uzmanlar..

4. 4 Eylül 2010
  5. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam gitmezdim :)

6. 4 Eylül 2010
  7. zonox

zonox Let it Rain Üye

Beğenildi:
    682
    Ödül Puanları:
    163
    off tamda 3. seansımı bitirmiştim ki hamile kaldım. ne kötü, bitmeden hamile kaldım. doğuma kadar jiletle uğraşmak can sıkıcı olucak :KK43:

8. 4 Eylül 2010
  9. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç dert etme arkadaşım sağlıkla bebeğini kucağına almak için dua et ve tanrının sana bu güzel hediyesi için..

10. 4 Eylül 2010
  11. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende geçen sene gitmiştim ve bana epilasyonu uygulayan bayan hamileydi bi sakıncası yok dedi ama şöyle bir durum var yaptırsan ve bebeğe zararı olmasa bile sen bir etkisini göremezsin çünkü gebelikte acayip bir hormanal değişim yaşıyorsun ve zaten normalde hormonlarıyla arası iyi olmayanlara uygulamıyorlar bile faydası olmayacağı için.. bende 4 seans gittim tamamen kaybolmuşlardı ama sonrasında 1 ay içtiğim doğum kontrol hapı ve sonrasındada gebeliğim sonucu eski halime döndüm ağda ve epilasyon aletiyle devam ediyorum lazere harcadığım onca parada cabası :KK43:

12. 27 Ekim 2010
  13. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım başlığı açalı çook olmuş ama eklemeden geçemedim...
    Bende lazere gittim,aynı senin gibi 3.seansta bırakmak zorunda kaldım,tabi yurt dışına geldiğim için,yoksa benim doktorum hamilelere kesinlikle zararlı değildir dedi...
    Baya uzun anlattı bu durumu hatta...
    Deriye hitap ettiğini,altına geçme gibi bir konunun söz konusu olmadıgını söyledi...
    Açıkçası ben güvendim...
    Ama gitmek nasip olmadı tabi...boshayallersmile

14. 27 Ekim 2010
  15. we_ra

we_ra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,

Doktor nasıl kesinlikle zararı yok dedi anlamadım. Lazerin hamileler üzerindeki etkisini bırakın normal insanların üzerindeki etkisi bile henüz bilinmiyor. Bildiğim kadarıyla halen bir klinik çalışma yok. Belli bir miktarda radyasyona maruz kalıyorsunuz. Cep telefonu ve bilgisayardan bile uzak durmamızın doğru olacağını söyleyen doktorlar varken lazere kesinlikle zararlı değil demesi ilginç geldi.

16. 27 Ekim 2010
  17. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zararlı arkadaşım ben tam ortasında hamile kaldım 5seansım kalmıştı ama herşey sıfırlandı 4ayrı prof. a sordum kesinlikle yasak giremezsin dedi bıraktım dogumdan sona baştan başlicam artık hoş olmasa bile kesinlilik derecesi bu denli iken kıl tüy için riske edemeyiz etmemeliyiz bencekaydirigubbakcemile5

18. 27 Ekim 2010
  19. miracle35

miracle35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benımde tam 4. seansım yaklasmıstı ve hamıle oldugumu öğrendım bıraktım bebegımın saglıgı daha önemlı herzaman için