hamilelikte genital siğil

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve patasana17 tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : patasana17
  1. patasana17

patasana17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar hamilelikte genital siğili olanlar varmı içinizde? Neler yapmak gerekiyor? Doktorlar zararı yok sadece normal doğum yapamazsın diyorlar. Sizler ve bebeğiniz nasıl? Çörek otunun bi zararı olur mu gebelikte?

2. 2 Kasım 2008
  3. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cnm bende 3 ay önce çıktı bu siğğiller malesef ben cildiye doktoruna gittim ve onları makasla keserek aldı biraz acılı bi yöntem oldu açıkçası şimdi yine tekrarlar diye korkuyorum normal doğum yapmak istiyorum çünkü senin acıyolarmı şuanda benim acımamıştı hiç ama şimdi sivilce gibi bişiler çıktı ve acıyo acaba yine mi tekrarladı doktoruma göstericem normla doğumu yasakladıkları doğru onlar varken ama çörek otunu anlamadım cnm

4. 2 Kasım 2008
  5. patasana17

patasana17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Balla karışrırılıp yenen çörek otu bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Genital siğile de çok iyi geliyor. Yayılmıyor. Ama gebelikte kullanılıp kullanılmayacağını bilmiyorum.

6. 2 Kasım 2008
  7. gxuxldenm

gxuxldenm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bundan 2 sene evvel çıktı bu sigiller yakıldıktan sonra tekrarlamadı ama tekrarlama olsılığı yüksekmiş yakıldıktan 1 sene sonra hamile kaldım dr tabi başka rahatsızlıklarımda vardı ama o yüzden sezeryan yapıldı yani bu tarz sgiller çıktımı direk sezeryan ile dogumu gerçeklerştiriyorlar bebege bi zararı yok bu sglillerin canım inşalah saglıklı bi lşekilde kavuşursun bebeğinea.s.

8. 5 Kasım 2010
  9. murgidil85

murgidil85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar sitede okuyucuyum ve paylaşımlar çok güzel. bu siğil konusunu bugün internette dolaşırken farkettim. şimdi tam olarak nerede çıkıyor? bacakta çıkar mımesela?bacak derken bacağın vücutla birleştiği yer gibi... nerede olursa önem arz eder?nasıl birşeydir? vücutta çıkanları biliyorum onlar gibi mi sivilce gibi mi? ayırt edilebiliyor mu? deneyimi olanlardan öğrenmesi daha iyi oluyor. herkese iyi geceler...

10. 5 Kasım 2010
  11. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Eger böyle bir rahatsizliginiz varsa ve doktorunuz normal dogumu yasakliyorsa diretmeyin derim çünki bebek için bir çok zarari olabiliyor. Hap ilaç vs.. ile geçer mi hiç bir bilgim yok geçmi$ olsun ama ben olsam doktorumu dinlerdim.

12. 5 Kasım 2010
  13. we_ra

we_ra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Siğil sivilce gibi değil.. Karnabahar görünümünde.. Bacak ve vücudun birleştiği yer değil direkt genital bölgede olanlardan bahsediyor arkadaşlar. Sivilceden net bir şekilde ayırt ediliyor. Et gibi bir parça..

14. 5 Kasım 2010
  15. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bunlar eşlerinizden bulasıyor biliyorsunuz dimi kızlar ?

Arkadasım normal doğum için engel ,o virüs doğum sırasında bebeğe bulasabiliyor cünkü .geçmiş olsun.

16. 5 Kasım 2010
  17. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya ne zamandır kafamı kurcalıyor bu konu dr umda arkadaşım ve erkek oldugundandolayı muhtemelen bakması gerekecegini düşünerek soramıyorum başka dr ada keza benzeri sebepten çatal fobimden dolayı gitmek istemiyorum nasıl desem genital kenarlarında bir kaç tane agrılı içi dolu iri sivilce gibi zaman zaman agrılı bişeymidir bu sigil?zaten dogumum sezeryan olucak ama arkadaşlar yakmaktan kesmekten falan bahsetmiş korktum biraz kendiliginden geçsin diye bekliyorum ama bakalım yoksa gitmelimiyim ....takipteyim...

18. 5 Kasım 2010
  19. we_ra

we_ra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Midenizi bulandırmayacaksa google a "genital siğil" yazın ve görsellere bakın.