hamilelikte geniz akıntısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bigstar tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : bigstar
  1. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 3 aylık hamileyim ve müthiş geniz akıntım var mide bulantısı yapıyor, dr 1 ay daha bekleyelim dedi tahammülüm kalmadı, varmı aranızda bu sorunu yaşayan ne olur yardımcı olsunCADIARZU

2. 26 Haziran 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    seni cok iyi anliyorum aynini bende yasadim 7 aya kadar surdu benim akintim ayni zamanda bas agrisi burun tikanikligida vardi bende dr hamilelik siniziti demisti ama ilac vermedi sadece burnuna tuzu su cek dedi onu yaptim basimi ve sinislerimi yagla ovduk bu sayede burun akiyor biraz ve rahatliyor insan.en kisa zamanda rahatlarsin ins.

4. 26 Haziran 2008
  5. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim burnumda tıkanıklık yok arada olan başağrım var bazen şuan 3. ayım bitti dr 4. ayı bekleyelim diyor ama çok zor bu iş çalışıyorum ve ben 15 dak. lavaboya gitmek zorundayım tıkanıyorum resmen nasıl geçecek bu bilmem, kusmanın son raddesine geliyorum geri gidiyor Allah'ım yardım et Ya Rabbim...

6. 27 Haziran 2008
  7. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir arkadaşım 7. ayına kadar yaşadı,doktoru okyanus tuzu tavsiye etti,eczanelerde satılıyor ama pek işe yaramadı galiba,yine de bir dene istersen

8. 27 Haziran 2008
  9. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öyle dr sormadan tavsiyeyle ilaç kullanılmaz ama bu hamilelikte çok daha önemli normaldede çok önemli, okyanus suyu deyip geçmeyin yinede tşk ederim

10. 28 Haziran 2008
  11. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben sana ilaç kullan demedim ki,sormuşsun,kıyamadım cevapladım,arkadaşım 7 ay geniz akıntısından kustu,doktorunun tek önerisi bu oldu,okyanus tuzu,ilaç değil,bildiğin tuzun bi çeşidi yani,teşekkür beklemiyoruz ama okumadan da tepki veriyoruz sanki bazen....geçmiş olsun

12. 28 Haziran 2008
  13. PARXIXS

PARXIXS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canın idrar yolları testi yaptır