hamılelıkte girip olmak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ahoza tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ahoza
  1. ahoza

ahoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar ben tedaviyle hamıle kaldım 5 haftalık hamıleyım fakat benı çok kötu bır gırıp tuttu sizce bikki çayı kullanmalımıyım mesela ıhlamur cvp larınızı beklıyom şimdıden teşekkürlerbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

2. 28 Ocak 2010
  3. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    nane limon iç daha iyi bence gıribe hazırını al çok iyi o yada kendin hazırla
    geçmişolsun canım bende hamileyim korkuyorum grıp olacağım diye

4. 28 Ocak 2010
  5. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde esim grip olmus. Galiba banada bulasiyor, bogazim yanmaya basladi. Bol bol portakal yiyorum. C vitamini iyi gelirmis. Sanada gecmis olsunnn

6. 28 Ocak 2010
  7. leylaaa07

leylaaa07 içimde bir kıpırtı var :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu sene hiç olmadığım kadar çok grip oldum bol bol c vitamini al canım portakal,limon, mandalina ben bitki çayı içmiştim doktorumda önerdi ilaç içmektense doğal olan şeyler daha ii diye ıhlamur ve adaçayı içtim ama en fazla bir fincan abartmamak lazımgeçmiş olsun canım kendini ssıcak tutopuyorumnanaktan

8. 28 Ocak 2010
  9. mekselina

mekselina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bal,limon ve bi bardak ılık su bunları karıştır iç rahatlatıyo.geçmiş olsun..bu arada bende ikinci gribime yakalandım :bbo: hamileyken vücut dirençsiz oluyo galiba baya :çok üzgünüm:

10. 28 Ocak 2010
  11. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun cnm bende geçen aylarda 4-5 gün girip geçirdim bolbol sıvı aldım hamilelikte çok bitki çayı tavsiye edilmiyor nane kekik düşüğe sebep oluyormuş die biliyorum iki gündür yine giribim günde 2 en fazla 3 kez bal limon çok azda zencefil karıştırıp sıcak su ekleyip içiyorum zaten girip ilaç alsanda almasanda 1 haftada kendiliğinden geçen bi hastalık dinlenmeye çalış

12. 29 Ocak 2010
  13. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar bende hastayım her yerim agrıyor gözlerim felaket oldu valla birşeyler araştırmak için girdim bende bende bal limon yapayım bari herkese geçmiş olsunn