hamilelikte göbek çatlakları için ne kullanmalı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blutdruck tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : blutdruck
  1. blutdruck

blutdruck Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben hamileliğimin çok başındayım,daha bir aylık,tecrübeli anne adaylarından ya da bilgi sahibi olanlardan cevap almayı umuyorum.bebek büyüdükçe göbekte büyüyecek o gerginlik için,çatlaklar için ne kullanmayı önerirsiniz,haber bekliyorum:CüvCüv:

2. 12 Mayıs 2009
  3. aycann

aycann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her gün 3 kez düzenli olarak kullanmama ragmen 37. haftamda çatladım ve kremlerimi eşim amerikadan getirmişti 15 kilo almıştım doktora göre de normaldi ama bünyen müsaitse çatlıyosun ben o kadar uğraşmama ragmen çatladım birazda bünye meselesi benim annem hiç çatlamamış ama ben çatladım krem kullanacaksan bacaklarına sürmeyide ihmal etme

4. 12 Mayıs 2009
  5. gonulll

gonulll Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    gorumcem badem yagı yada kakao yagı kullandı galıba tam emın degılım.2. ayda basladı kullanmaya ve hıc bır tane bıle catlagı yok.ogreneyım haber verırım yarın.

6. 12 Mayıs 2009
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle genetik diye biliyorum.annemle ablam 2 doğum yaptı ikisinde de çatlak yok.ben de 35.haftamdayım.şu ana kadar çatlağım yok ama aycann ın yazdıkları moralimi bozdu açıkçaksı:KK43:( ben başından beri bol su içiyorum,niveanın bebe yağı ile Liearac diye bi krem kullanıyorum.

8. 12 Mayıs 2009
  9. Serzenish

Serzenish Ömrümün GülenYüzü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cilt yapısıyla alakalı sanırım çatlaklar.. benim annemin karnı harita gibi ama ben maşallah 37. haftamı bitireceğim çatlak falan yok..

Ama yinede düzenli olarak bebe yağı sürmeye gayret ediyorum birde nemlendirici vucüt losyonu belki bunlar da önlemiş olabilir benim çatlaklarımın olmamasını..

10. 12 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

tatlı badem yagı kullanılıyor dıye duymustum göguzlerıne de surersen iyi olurmu gögus uçları için iyiyimiş

12. 12 Mayıs 2009
  13. teuto

teuto Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadasım benimde ikinci hamileliğim ilkinde çatlamadım bebe yağı kullandım şimdide 24 haftalığım daha catlak yok, bende gabbananın dediği gibi bebe yağı ve lierac kullanıyorum bakalım ne olucaz ilerleyen günlerde.

14. 13 Mayıs 2009
  15. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman başladınız kullanmaya bebe yağının markası ne?
    bide lierac ne onu hiç duymamıştım
    aydınlatırsanız sevinirim

16. 13 Mayıs 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çatlaklar genetik eğer annende varsa ne yaparsan yap çatlayacaksın.ama en aza indirmenin yolları var sadece günde en az 2 litre su iç.badem yağı,kakao yağı,bebek yağı faydalı oluyor birde benim doktorum lierac diye bir krem verdi.aklıma gelince kullanıyorum

18. 13 Mayıs 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lierac krem canım eczaneden alabilirsin yaklaşık 65 milyon.bebek yağının markası önemli değil istediğin zaman başla zararı yok duştan sonra kullanırsan daha faydalı.birde hergün duş almaya çalış