Hamilelikte Göğüs Çatlağı

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve goligili tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : goligili
  1. goligili

goligili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :teselli:20. haftadayım...göğüslerimde çatlamalar oldu..kakao yağı kullanıyorum ,siz ne kullanıyorsunuz...lütfen fikir verin..:teselli::teselli::teselli::teselli:

2. 20 Nisan 2011
  3. kirmizikiraz

kirmizikiraz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi doktora örün derim

4. 21 Nisan 2011
  5. ebrukorkmaz

ebrukorkmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım bende 30 haftadayım, karın bölgeme masaj yaparak bebe yağı , vazelin falan sürdüm düzenli olarak,çok bol su içtim şu ana kadar hiç çatlama olmadı fakat ben göğüslerime çatlamaz diye hiç bakım yapmamıştım 25 haftalıkken çatladılar, bende çok üzüldüm çatlakları gördükten sonra kremleri yağları sürdüm ama oluşan çatlak için artık çok geç maleseff:KK59: doktorunda bişey yapabileceğini sanmam çünkü çatlayacağı varsa ne yaparsan yap çatlıyo iştee :KK58:

6. 21 Nisan 2011
  7. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bnm doktorum mustela stretch marks double action onerdi...bunu devlet karsılamıomus ama etkili dedi..netten bktım 80 tl:18:alıcamı zannetmıorum cok pahalı:2:

Son düzenleme: 21 Nisan 2011
  8. 22 Nisan 2011
  9. CerenMertEren

CerenMertEren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben bu markayı kullanıyorum. çok memnunum.

10. 22 Nisan 2011
  11. ayseckr

ayseckr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    roc un hamileler için çatlak kremi var. ablam nişanlıyken hamile olmadığı halde basenlerinde ki çatlaklar için kullanmıştı. düzenli kullanmadığı halde acayip derecede farketmişti. çatlak önleyici ve aynı zamanda oluşmuş çatlakları da büyük ölcüde hafifletiyor. tavsiye ederim. tam olarak krem değil hafif yağ formunda bi ürün. eczaneye sorarsan drek verirler zaten. hem bazen 2 al 1 öde gibi kampanyaları oluyor. normalde de çok pahalı bi ürün değil ztn.