Hamilelikte hangi tür şampuan kullanılmalı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asiyahi tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : asiyahi
  1. asiyahi

asiyahi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, arkadaşlar biliyorum çok daha önemli meselelerimiz oluyor birbirimize danışmak için fakat saçlarım dökülüyor ve çok da kuruyor.Belki bir bilen vardır diye danışmak istedim.Hangi tür şampuan kullanıyorsunuz?

2. 23 Haziran 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Hamilemisin?? Eğer hamileysen ilk başlarda dökülmesi normal ama son haftalarda tam tersi oluyor 1-2 telden başka dökülmüyor :)) benim korkunç dökülüyodu hamile kalmadan önce ama kaldıktan 5-6 ay sonra tamamen kesildi dökülmesi. Düşünsene günde 1 tel dökülüyo şuan :)) O kadar rahatımki anlatamam. Değişik şampuanlar kullanıyodum belkide hata ordaydı. 1 aydır Panten kullanmaya başladım bakalım doğumdan sonra dökülmeye başlayacakmı gene. Dökülürse bioblas alıp deniycem, dedikleri gibimiymiş değilmiymiş görücem.

4. 24 Haziran 2010
  5. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarım da inanılmaz dökülüyordu,doktoruma söyledim,karnım burnumda olduğu halde ACABA HAMıLEMıSıN diye espiri yapmıştı.normalmiş yani.ben her zaman kullandığım şampuanları kullanmıştım,özel birşey almadım

6. 28 Haziran 2010
  7. asiyahi

asiyahi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplarınız için teşekkür ederim, hamileyim ve pimpirikli olmaya başladım sanırım :)))