hamilelikte iç sıkıntısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kdvrkl tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kdvrkl
  1. kdvrkl

kdvrkl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 26 haftalık hamileyim bazen içim o kadar sıkılıyor ki sanki çok çok önemli bir olay olmuş da canım çok sıkılmış gibi, çok dua okuyorum birazcık rahatlıyorum yine oluyor, bazen 1 hafta böyle sürdüğü oluyor, bazen de geçmişte olmuş bir takım olaylar aklıma geliyor can sıkmaya değmeyen ama yinede canımı sıkıyorum böyle olmuştu keşke şöyle olsaydı......acaba hormonlardan mı oluyor ki benim gibi olan var mı dua ederseniz sevinirim

2. 6 Nisan 2010
  3. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım bende aynı senin giibi oluyorum bazen çok iyi bazen kötüyüm ve galiba hormonlardan ve doguma az zaman kaldıgı için oluyo galiba heyecan ssitres birşey kafama takılınca elimi karnıma koyuyorum ve beraber yaşayacagımız günleri hayaal ediyorum ve çok şükür diyorum anne olucam ya tedavi peşinde koşsaydım daha da beterdi hemen sıcacık bir güülümseme yayılo yüzüme umarm sende sıkıntılarını atlatıp hamileliginin tadını çıkarırsın..

4. 6 Nisan 2010
  5. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamilelikten oluyor bunlar, benim de nefesim daralıyor, sıkıntı çöküyor üzerime, boğulacak gibi oluyorum