hamilelikte ilişki srasında yanma yaşayan var mı :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bayans tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

9 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bayans
  1. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar merhaba..malum bilenleriniz vardır benim 21 aylık bir oğlum var ve beklenmedik şekilde 2.bebeğime hamile kaldım bugün 13.haftam bitti..
    Benim sorunum şu ki (bilmiyorum bendemi tek bu sorun) 2 seferdir benim vajinamdaki yanma sonucu kesinlikle ilşkiye giremiyoruz , aşırı bir yanma var normal değil.hatta o kadar kötüki ( 3sn bi deneme yaptık ) ve ben 4-5 gün idrarımı yapmaya korktum çünkü cnm inanılmaz yanıyor..ne olduğunu çözebilmiş değilim.doktoruma danışacağım ama randevum 25.inden sonra tlefondada anlatmak istemedim..
    Acaba benim gibi olan arkadaşlar var mı? moralim çok bozuk çünkü hamilelik başladıgından beri yani 3 aydır 3 kere denedik(denedik diyorum çünkü gerçekleşemedi) bununda ilkinde mantardan dolayı yanma sonucu olmadı.şimdi mantarda yok diğer 2sinde de sebebini bilmiyorum..eğer böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa lütfen akıl versin...delireceğim :KK43:

2. 9 Ekim 2010
  3. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    tek ben mi yaşıyorum bu sorunu kızlar : ( lütfen biri bişeyler yazsın ya :KK43: 6 kişi bakmış ama hiç cvp yok

4. 9 Ekim 2010
  5. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende 25 haftalik hamileyim . Hamileligimi ogrendigimden beridir esimle kardes olduk yatakta :KK43:( Onun icin bilemiycem .. Ya benim de merak ettigim esim nasil dayaniyorki acaba soruyorum yapmiyorum ne var bunda diyo .. Sen hamilesin diyoo ..

6. 9 Ekim 2010
  7. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ay cnm yaa üzülme hiç..ama bayağıda olmuş yani 6.aya girmişsin hiç mi ilkşki yok ? yanlış anlama ama biraz süre uzun olmamış mı ? eşinle bu konudaki endişelerini konuş bence..birde sen mi isteksizsin neden hiç birikte olmadınız..

ben ilk hamileliğimde hiç böyle değildim hatta isteğim aşırı artmıştı ,eşim birşey olacak diye endişeleniyordu onu ben sakinleştiriyordum ve 9.aya kadar ilişkimiz gayet güzel ve düzenliydi..şimdi neden böyle olduğuna üzülüyorum işte..ahhh ahh nerdeeenn nereye..ne hale düştüm Allahım.. :2: :sm_confused:

8. 9 Ekim 2010
  9. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Her ikimiz de isteksiziz. Ya da birbirimize oyle gorunuyoruz. Ilk zamanlar 1 kere yapmistik . Daha sonra cok hafif kan geldi . Esim cok korkmustu o zaman :)) O zamandan beridir ikimiz de birbirimize yanasamiyoruz . Esimle konustuim bu konuyu hadi ben bayanim sen erkeksin nasil durabiliyorsun diye . Bana kiziyor ohersey cinselliklimi diyor sen suan hamilesin , sana ben dokunurken korkuyorum bir zarar gelecek diye , o isi hic yapamam diyor kendi zevkim icin ...Utaniyorum ama soylemeye beni bir iki kez eliyle tatmin etti .. Zaten artik bende istemiyorum.. Kardes kardes yatiyoruz :))

10. 9 Ekim 2010
  11. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de benzer sıkıntılarım oldu. yara varmış. biz de 3 aydan beri kardeşiz el mahkum doktorumuz yasakaldı. allah korusun ama senin de yara olabilir. gerçi benim ayrıca lekelenme de oldu.

12. 9 Ekim 2010
  13. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    gecmis olsun..
    ayni sorun bende de oldu. idrarimi dahi zor yapiyordum. doktor fitil vermisti. 3-4 ayliktim zannedersem o zaman. fitil cok ii geldi, 4 gun arayla iki tane verdi ama ben birini kullaninca gecmisti ikincisini kullanmadim bile.

14. 9 Ekim 2010
  15. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    anladım cnm psikolojik olarak korkmuş eşin kanamada olunca bebeğe bişey olurdiye Allah korusun..ikinizde böyle mutluysanız hiç kafana takma.ne mutluki anlayışlı bir eşe sahipsin..sevgiler..

16. 9 Ekim 2010
  17. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    hay Allah razı olusn sesimi duyup cvp yazan olmuş..ayy acaba böyle bir skıntımmı var cnm benimde ya.. korktum şimdi ,lekelenmem olmadı çok şükür.yara olduğunu nasıl anladı dr alttan muayenemi etti? yanlış anlama sadece merak ediyorum ve endişeliyim :1no2:

18. 9 Ekim 2010
  19. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm fitil kullandım demişsin acaba sorun neydi dr söylemedimi? birde fitilin ismini hatırlıyormusun? acaba mantar için kullanılan fitilden mi? inş benimkide böyle geçicidir çok bunaldım ve eşimde anlayışlı sağolsun ama ben üzülüyorum..

birde idrar yollarımda çok az kum çıktı acaba etkisi olabilir mi?ilaç vermedi dr sadece bol su iç dedi..