hamilelikte ilk ay?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. kızlar iyi günler..
    bir sorum olacak sizlere;
    gebeliğinizin 1. ayında ne gibi şeyler hissettiniz?(ağrı,sancı vs..)
    ben en son 26 temmuzda hasta oldum,normalde hep 10 gün gecikmeli olurum ben yani bugün olmam gerekiyordu..
    fazlasıyla ağrım var oldum sanıyorum gidip bakıyorum hayır yok ve çok fazla akıntım var..
    siz hatırlayabiliyor musunuz hamileliğinizin ilk ayınızı regl olmanız gereken günde regl ağrısı gibi ağrılarınız oldu mu ve akıntınız?
  2. 5 Eylül 2008
  3. HAZAL01

HAZAL01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim de ağrım vardı ama adet sancısı gibi değildi rahmim kasılıyo gibi bi ağrı vardı bi de çok stresliydim akıntım da vardı idrar testi yaptım hemen çıktı ama bebeğimi kaybettim inşallah hamilesindir ve sorunsuz bi hamilelik geçirirsin allah gönlüne göre versin
  4. 5 Eylül 2008
  5. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bir bilsem valla bütün ayrıntılarıyla yazacam ama adetime 5 gün var daha hamile olursam yazarım
  6. 5 Eylül 2008
  7. Bendede lekelenme ve adet sancısı gibi ağrı olmuştu hatta adet oldum sandım pet koydum meğer hamileymişim fakat dış gebelik:KK43:((
  8. 5 Eylül 2008
  9. DerinSu

DerinSu Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kızlar merhaba bende hala adet olmadım ama benim normalde de düzensiz.haziranda dogum kontrol kullandım adet oldum ve klomene başladım temmuzda...sonra klomen bitince catlama ignesi oldum tekrardan en son agstosun 5inde oldum 28inci günde oluyordum ama 32 gün oldu olmadı hala.geçen haftada idrar testi yaptım çıkmadı bişy.normalde 10 günden önce göstermezmiş zaten.acaba yarın bi test daha yapayım mı bekliyim mi sizce?
  10. 6 Eylül 2008
  11. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Halsizlik ve sürekli uyku hali ile adet belirtilerinin hemen hemen aynısı oluyor
  12. 6 Eylül 2008
  13. ceyda_79

ceyda_79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadasımdan bılıorum tıpkı adet belırtısı gıbı belırtıler yasamıstı bıde kendısı bebek ıstemedıı ıcın hıc umtlanmamıstı adetı 10gunu gecınce test yapmıs ve hamıs olduunu ogrenmıstı sımdı3 yasında bır kızı var