hamilelikte kabızlık!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve pptya87 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba 2 haftadır oldukça dengeli beslenerek kilo vermeye çalışıyorum kilo verme konusunda hiç acelem yok zaten 5 6 kilo kadar bişey vercem diye az az ve sık sık yiyorum.ancak bu beslenmemin 5. gününde bi karın ağrısı ile uyandım o günde doktora kontrol için gidecektim neyse hazırlandım gittim yolda kendiliğinden geçti ağrım 2.5 yıllık evliyim ve gebe kalamıyorum sorun testesteron yüksekliği.
    doktor vajinal usg ile baktı sol tarafta foliküler kist oluşmuş dedi daha önce hiç ama hiç kist görünmezdi önümüzdeki adetle bunu atarsın sorun edilecek birşey değil dedi bu arada adetimin 16.günüydü o gün.
    ve cumartesi pazar pazartesi ve bugün sürekli karın ağrısı ve kabızlık çekiyorum wc ye çıkıyorum ama çok zorlanarak ve az şekilde kasıklarımın ağrısı karnıma vuruyor kasıklarıma bastırınca ağrı şiddetleniyor bugün sağlık ocağına gittim dr bastırdı karnıma bişey yok falan dedi kabızlık için ilaç falan verdi acaba hamilelikte kabızlık ne zaman başlar ya şimdi hamile olabilirmiyim demicem zor doğal yolla gebe kalmam ama inanın neden olmasın diyorum kendi kendime allah nasip ettikten sonra neden olmasın.
    adetime daha 1 hafta var olabilirmi sizce böyle bir belirti.

2. 16 Mart 2010
  3. kacar61_1

kacar61_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bildigim kadariyla kabizlik gebeligin ilerki donemlerinde goruluyor rahim buyudukce.ama umarim ki hamilesindir hersey gonlunce olsun

4. 16 Mart 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    insallah hamilesindir diyerek basliyorum ama bilmelisin ki kabizliginin hamilelikten cok yaptigin diyetle alakasi var diye dusunuyorum.Senin de dedigin gibi zor yada kolay hamilelik herzaman olabilir,Allah gonlune gore versin.

6. 18 Mart 2010
  7. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    NASIL OLDUN..NEDEN HAMILE OLMAYASIN..İNŞALLAH HAMILESINDIR.. opuyorumnanaktan

8. 18 Mart 2010
  9. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah :KK70:

10. 18 Mart 2010
  11. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben daha gunum geçmeden kabızlık başlamıştı...yanı benım en buyuk hamılelık belırtım kabızlık cnm 10 haftalık oldu hala aynı durumdayım inşallah sende de öyledır tatlım:))

12. 19 Mart 2010
  13. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler kızlar bekliyorum işte aslında gebeliği değilde adetimi bekliyorum 3.günü kan vercem yine olsamda versem diyorum çünkü bundan sonra artık ilaç iğne neyse artık bi şekilde tedavim başlıcak.