hamilelikte kabus..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Harpy tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar hayatımda gördüğün en kötü kabustan uyandım az önce... uyandığımda gerçekten ağlıyordum ve bi süre de ağlamaya devam ettim... rüyamda eşim ötanazi yaptırıyordu hasta olduğu için (aslında hasta değil çok şükür). ve ben de başında onun ölmesini bekliyordum... allah göstermesin hem rüyada hem de uyandıktan sonra kendimi yırttım ağlamaktan.. var mı benim gibi hamilelikte en kötü kabusunu gören? senağlama

2. 6 Nisan 2010
  3. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende ilk zamanlar böyle kabusları çok görüyordum sonra biraz araştırdım ve öğrendim ki hamilelikte bu tip kabuslar omega 3 eksikliğinden kaynaklanıyormuş. içinde omega 3 olan besinleri tüketmeye dikkat et.

4. 6 Nisan 2010
  5. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hiç üzülme, aynı şeyler benim de başıma geldi. Bi gece rüyamda ben dışardayım eşim evde ve evimiz çöktü. eşim altında kaldı molozların. nasıl yalvarıyorum aileme, yardım edin kocamı kurtaralım diorum yardım etmiyorlar bana. hem ağlıyorum hem ellerimle molozları kaldırmaya çalışıyorum. bi uyandım ki yastık gözyaşlarımla dolu. oturdum yatakta ağladım, kocamı uyandırdım, anladı kabus gördüğümü, birşey sormadan sarıldı bana geçti dedi. uyudum tekrar zor da olsa. bu sefer rüyanın devamını gördüm, kurtaramamışım ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum. sonra birden yanıma oturdu, ben burdayım ölmedim dedi bu sefer de sevinçten ağladım.
    bununla kalsa rüyalar neyse, ölü doğumlar gördüm, düşük yapmışım falan. her rüyanın sabahında doktora gittim bebişi görmek için. en sonunda bıktı doktorum benden :KK70: aldanma bu rüyalara, gör ve unut dedi. sonra geçti, görmüyorum artık çok şükür. seninki de geçer yakında merak etme.

6. 6 Nisan 2010
  7. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    gerçekten omega 3 eksikliğinden olabilir.. çünkü bulantılarım yüzünden markette bile balık görmeye dayanamıyorum. ceviz desen alerjim var kabuklu hiç bir kuru yemişi yememem gerekiyor.. off napcam ben benneyaptımki umarım bulantılarım geçer de biraz balık yiyebilirim.. teşekkür ederim bilgilerin için..

8. 6 Nisan 2010
  9. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    aynen işte bende yerlere atıyordum kendimi ama vazgeçmiyordu :KK43: uyandığımda benim de gözlerim ıslaktı.. umarım bir daha böyle bi rüya görmem...

10. 7 Nisan 2010
  11. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bende yatmadan dualarla ALLAH a siginirim sende oyle yap. TV de Nihat Hatipoglu da dedi dua okuyun sonra elinize ufleyip kolunuzu basinizi yuzunuzu sivazlayin. Hz. Peygamber efendimiz oyle yaparmis. (ben karnimi da sivazliyorum bebegim icin) sonra da uyuyorum sende yap. Kotu ruya gorursende ALLAH im gordugum bu ruyanin serrinden sana siginirim de.Ne demisler dunya dua iel donuyor. Bebegini ALLAH korusun hepimizin.