Hamilelikte Kalça Ağrısı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Katreee tarafından 31 Aralık 2010 başlatılmıştır.

31 Aralık 2010
    Konu Sahibi : Katreee
  1. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar,

3 aylık hamileyim. Bi aydır sağ kalçamda ağrı var ve bacağıma vuruyor. Bazen topallıyorum bile. Dün doktoruma sordum çok erken dedi. Nette baktım rahim genişlemesinden olabilir yazıyor.

Aranızda yaşayan oldu mu?
  2. 1 Ocak 2011
  3. JUSE

JUSE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya var ya bu doktorlara gıcık oluyorum ben!!!!!!ya şuram ağrıyo diyosun yok daha erken yok o gazdır....kardeşim acıyo işte ağrıyo yalan mı söylüyoruzzz....
  4. 1 Ocak 2011
  5. Katreee

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım, hatta doktorumdan soğudum bile diyebilirim.
  6. 1 Ocak 2011
  7. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ama sizinki hakkaten erken olmuş..demekki vücudunuzda magnezyum eksikliği zaten vardı erken başladı bu yüzden
    5 aya girmeden magnezyumda vermiyorlar
    kalça ağrısı magnezyum eksikliğindne olur topallama falan bizzat yaşadım 7. ayda
    bunda 5 aya girdim başladı
    dr önemsemedi
    bende gidip sağlık ocağına magnezyum yazdırdım gün aşırı içiyorum geçti topallamam ağrılarım
    kimi dr hiç bir ek ilaç vermez demir dışında(şuanki dr gibi)
    kimiside bir sürü verir günde bir avuç ilaç içersiniz
    magnzeyum,kalsiyum,demir,vitamin,omega 3,b12 vs...
    değişiyorlar valla.
  8. 1 Ocak 2011
  9. vertigo

vertigo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de önceden sadece kasık ağrısı vardı ama son bir aydır bel ve kalça ağrısı da eklendi ama bende yatarken daha çok ağrıyor niyeyse dr magnesyum tozu verdi ama midemi mahvediyor içemiyorum
  10. 1 Ocak 2011
  11. algida

algida Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de karnımda ve bu kasılma şekilnde ağrılar,bacaklarımda da uyuşma oluyor sabah yataktan kalkmakta zorluk çekiyorum bu uyuşukluk yüzünden ama doktor magnezyum falan vermedi bu belirtileri söyleyince kalsiyum verdi bana .. acaba magnezyum almam gerekir mi yazdırsam mı sağlık ocağına
  12. 1 Ocak 2011
  13. Katreee

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende erken diyordum ama benim gibi çekenler de varmış öğrendim bugün, rahim fazla geniş değilmiş, genişlemeden dolayı baskı yapıyormuş.

magnezyum verdi bana ilk başta midemi bulandırdığı için bırakabilirsin eksiklik yok zaten dedi.

benimde çok ağrıyor yatarken, hani yorulursun belinin ağrısı çıkar ya yatakta o hesap herhalde.

magnezyuma ilk zamanlar başlamıştım bıraktım doktora söyledim çünkü içmek tam bi işgenceydi. midem çok bulanıyordu.

doktoruna sor istersen canım çok geçmiş olsun.
  14. 2 Ocak 2011
  15. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende 8 aylık hamileyim yaklaşık bir aydır sol bacağım çok ağrıyo ayakta yarım saat kalsam gecem mahvoluyo uyuyunca geçiyo.çatı kemikleri ağrıyo yatakta dönemiyorum bile doktora sordum normalmiş buscopan iç dedi onunda reçetesine baktım güvenli bi ilaç değil hamilelikte.
  16. 4 Şubat 2011
  17. mirage24

mirage24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben de 5 haftalık hamileyim ama her iki kalçada da ağrı var hatta bacağıma da vuruyor . otururken yatarken ağrıyo. yaa çok erken değil mi haftaya dr gitcem randevum var dr ma söyleyeceğim ama telaşlanmadım desem yalan olur çok erken değil mi bu tür ağrılar için :KK59:
  18. 4 Şubat 2011
  19. emosemos33

emosemos33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3aylıktım bu kramplar başladıgında şuan 8aylık 3haftalık oldum heray şiddetlendi dr a sordugumda rutin cvp rahim genişlior hamilelikte olur vs ilk kızımda hiç yaşamadım sanki tecrübesiz bi hamileyim ama bunda mahvoluorum gece özellikle uykudan uyandırıor iki kalçamada balta girmişte orda kalmış gibi gün içindede oturursam kalkamıorum kalksam oturamıorum off off napcam bilmiorum hatta eşim baston almış :):)neneme döndün iice die:)hay allam bi geçse şu 8haftada ...