hamilelikte kanama gecirenler yazsin lutfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryaprs tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : deryaprs
  1. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben pariste yasiyorum burda 3 defa tup bebek denedik ama olmadi.bu yaz turkiyede denedik ve sukurler olsun allahima hamileyim.suanda 4 aylik.3 hafta once kanamam oldu cok kan gitti.ama hic agrim yoktu.hemen doktora gittik ve bebegin iyi oldugunu soyledi.gecen hafta kahverengi bir leke geldi.tekrar gittik yine bebegimiz cok iyi.ama benim psikolojim tamamen bozuldu.uyuyamiyorum.surekli ic camasirimi kontrol ediyorum kan varmi diye.cok korkuyorum.5 sene bekledik onu kaybetme dusuncesi bile cok kotu.
    boyle sorun yasayan oldumu.allahim bu guzel duyguyu herkese nasip et.

2. 26 Kasım 2008
  3. bebitocum

bebitocum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle gözün aydın hayırlı olsun,,rabbim bebişini sana bağışlasın,,
    ben daha o duyguyu tadamadım,,o yüzden sana yardımcı olamıcam,,
    ama tr.de nerede yaptırdın canım,,merak ettim

4. 26 Kasım 2008
  5. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    centrum klinik ankara doktorum recai papuccu.harika bir insan tavsiye ederim.orada kaldigim sure icinde herkes cok meemnun kaldi.allh sanada nasip etsin

6. 26 Kasım 2008
  7. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım en yakınım bu acıya daha çok yeni kanamyala kaybettim bebeğimi ama benim aşırı ağrım vardı senin öyle bişeyin yokmuş yat dinlen canım sakın bi iş yapma ağrın ve parca yoksa kokrma dinlen sadece

8. 26 Kasım 2008
  9. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yeni öğrendim haimel olduğumu pazar gününden beri kanamam var 2 gündürde ağrım var baya kanamayla birlikte ama bugün bhcg yi tekrarladık transferimin 18. günü değerim 548.5 doktorum kanamaya rağmen bebek çok iyi gelişiyor dedi belki tutmayan embriyolar dışarı atılıyor dedi benim de kafam karşık salı günü keseyi görene kadar içim rahat etmiyecekk

10. 26 Kasım 2008
  11. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    canım öncelikle hayırlı olsun benim hamileliğimin ilk üç ayında sürekli kanamam oldu ben de her tuvalete gidişimde korka korka gidiyordum şu an on buçuk aylık bir kızım var senin duygularını çok iyi anlayabiliyorum ama 4 aylık olmuş bundan sonra kolay kolay birşey olmaz içini ferah tut canım inşallah hayırlısıyla kıcağına alırsın bebişini:))

12. 26 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

cnm benımde bebeğim şuan 6hafta 5 gunluk... benımde tansferımın 9.gunu kanamam başladı taki geçen hafta çarşambaya kadar devam ettı.. yanı 4kasımda başladı 19 kasıma kadar 15 gun devam ettı ama ben kanamam 16kasımda pazar gunuydu kanama ve ağrı çoğalınca doktoru aradım hemen progestan iğnesı al vurun dedi 17sınde de kontrole gıttım ve ogun de 5haftalıktı allah çok şukur keseyı gorebıldım ama bu pazartesıye kadar sabah akşam progestan iğne vurundum aynı zamanda progestan fıtıl kullandım ve geçen çarşamba kananmam çok şukur sonlandı .. bu pazartesıde kontrolde kalp atışını duydum çok şukur ama hala gunde 1kez progestan ıgneye devam edıyorum bende sen gıbı 5 yıl bekledım çok korkuyorum hala kaybederım dıe ...allah kucağımıza almak nasıp etsın

14. 26 Kasım 2008
  15. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de 14. haftada ağrısız 3 gün süren bi kanama geçirdim.sonra 2 hafta boyunca kahverengi olarak devam etti.ilaç kullandım.ama senin yaşadığın psikolojiyi yaşıyorum.kanamdan sonra bir ay geçti en ufak bi akıntı olsa hemen kontrol ediyorum.bne de tam 8 yıl bekledim .rabbim inşallah anne olmayı da nasip eder bizlere.

16. 26 Kasım 2008
  17. badecan

badecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende hamileliğimde çok büyük kanamalar geçirdim her seferinde hastanede yattım günlerce, plasenta previa teşhisi kondu.çok şükür bebeğimi kucağıma aldım inşallah sende bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

18. 21 Aralık 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Progesteron iğnesi günde 2 kez...Bu kanamayı azaltarak keser...