hamilelikte kanama kanamam var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ruzgarrr tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ruzgarrr
  1. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    4,5 haftalık hamileym dün keseyi gördük son 1 haftadır açık koyu kahverengi lekelenmem vardı sürekli dün doktorum bebeasprini ve progestan verdi sabah sarıydı lekelerim 2 saat koyu kırmızı oldu
    biraz önce akışkan kıpkırmızı oldu çok değil şuan yatıyorum
    ne kadar gelirse gidyim acile ya böyle olanlar varmı kıpkırmızı görünce çok korktum

acaba asprinden öyle akışkan olmuş olabilirmi

2. 5 Aralık 2008
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende lekelenmlerım olmuştu canım
    doktor kan olursa hemen gelırsın demıştı canım

4. 5 Aralık 2008
  5. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    bende 6 haftalık hamileyim 2 gün önce doktora gittik vajinal ultrasonla baktı keseyi gördük eve gelince pembe kan geldi progestana başladık 2 gündün kanama ne yok sarı akıntı geliyo çok korktum inşallah gebeliği sonuna kadar sorunsuz geçiririz panikleme ben doktoru aradım kutunun tamamını bitirmem gerekiyomuş doktorunun sözünden çıkma

6. 5 Aralık 2008
  7. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim tüp bebek merkezim lekelenme olunca bebe aspirinini kesmişti progesteronu da iğneye çevirdilerr druna tekrar sor bence aspirin kanı sulandırıyor kanamayı artırmış olabilir

8. 5 Aralık 2008
  9. HIFZIYS

HIFZIYS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim gebeliğimde başlarda hep kanamayla geçti.inşallah bebeğinde sende sağlıkla atlatırsınız bu günleri.

10. 5 Aralık 2008
  11. hulyasen

hulyasen gelincik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm,benim kızım 2,5 yaşında benimde öyle olmuştu korkmana gerek yok...emin ol bi çoğu gebelikte olmuş böle... :)

12. 6 Aralık 2008
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bendede ilk haftalar oldu lekelenmlerim.dr aspirin vermedi ve bildiğim kadarıyla aspirin kanı sulandırıyor.ama dr verdiyse bir bildiği vardır canım.bende progestan kullandım ve bol bol dinlendim.canım sende bol bol dinlen.bol su iç faydası var.ve dr dediklerini uygula.ilacını aksatma ve moralini yüksek tut.me kadar olumsuz düşünürsen o kadar olumsuz oluyor.olumlu düşünki herşey olumlu olsun haytaım....

14. 6 Aralık 2008
  15. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar sağolun dün akşam nsaıl yazdığımı bilemedim
    hemen hastaneye gittik muayene ettiler kese duruyordu kanamam orda az devam etti yine gece kahverengiye döndü
    sürekli uzan ayaklarının altına birşey koy düşüktehliken var dikkat edeceksin dedi doktorum yine ilaçlarına devam et kesmeyelim pazartesi kontrole gel dediler

16. 7 Aralık 2008
  17. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaaa kacıncı haftada lekelenmen olmustu... pregestorun ıgnesının adı ne? bana da verdı doktor ama baska bır doktor vurdurma dedı o yuzden kararsız kaldım :KK43: bebe aspırınını de 28 haftadan sonra vermıyorlarmıs.

18. 7 Aralık 2008
  19. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim 5. ve 6. haftalarda kırmızı kanamam oldu 9. haftada da lekelenme tarzında kanamam oldu 12. hftaya kadar progynex iğne vuruldum memorialdeki doktorum verdi.sonrasında crinon jel kullandım.ilaçlarla kanamam kesildi.şimdi kullanmıyorum çok şükür rabbim 9 ayı sağlıkla sonunda bebişlerimizi kucağımıza alarak bitirmeyi nasip etsin