hamilelikte kanama

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve marda tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : marda
  1. marda

marda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bugün doktora gittim ve 6 hafta 2 günlük hamileyim. doktor ulatrasonda bakarken kanaman var dedi ama benden kan falan gelmedi. sadece aşırı derecede akıntım var. ağrı yanma kaşıntı oluyor. kanama olduğu zaman akmazmı. düşük tehlikesi var dedi

2. 25 Aralık 2009
  3. shadowhearts

shadowhearts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    plesentada sorun vardır,endişe etme yat dinlen,kendini yormaman lazım ve iyi beslenmen

4. 25 Aralık 2009
  5. BuSeeMMM

BuSeeMMM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım öncelikle Tebriklerr bir anne adayısın... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Aynı durum benim arkadaşımın başına gelmişti.. Onunda kanaması yoktu ama doktor onada kanamasının olduğunu we düşük tehlikesinin bulunduğunu söylemişti.. Arkadaşım hep yatarak dinlendi.. Şimdi tatlı mı tatlı bir oğlu var.. Karamsarlığa sakın kapılma.. Bol boll dinlen sakın kendini yorma.. Doktor mutlaka ilaç werip seni kontrole çağırmıştır.. Umarım herşey ii gider.. Dualarım seninle..

6. 26 Aralık 2009
  7. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    dinlenmen lazim bolca canim.calisiyorsun sanirim,dr.un rapor verseymis evde olurdun.

8. 26 Aralık 2009
  9. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    tebrık ederım yat dınlen mumkun oldugunca kalkma cınsel ılıskıden ve agır fızıksel aktıvıtelerden kacın hayırlısıyla atlatırsın ınsallah...