hamilelikte kasık ağrısı ve tat alma azalması

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve tubis_c tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tubis_c
  1. tubis_c

tubis_c Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar selam ,

Benim regli günüme yaklaşık 6 gün var . Ve hamile kalma ihtimalim olan günden beri kasıkların sürekli sızlıyor . Doktorum rahiminde büyüme başlamış hamile olabilirsin dedi . Ama testler hep negtatif çıkıyor :KK43: Ayrıca tat alma duyum azaldı . ilk bebeğimiz olacak umarım:)) Deneyimli anne ve adaylardan bilgi bekliyorum .

2. 29 Eylül 2009
  3. minik_kuxsx

minik_kuxsx her gün yeni bir umuttur. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynen bende sen gibiyim kasıklarımda bayadır agrı var ama kendimi umutlandırmak istemiyorum belki olmazda üzülürüm diye :KK46::CüvCüv:

4. 29 Eylül 2009
  5. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bazen adetine yakın rahminde değişiklikler hissedebilirsin.bu cok normal.benim 2 ay önce düşüğüm olmuştu.gebeliğimde hissettiğim ilk belirti,,rahmim ağrıyordu.kasıklarım değil.coğu kadın rahim ile kasık ağrısını birbirine karıstırır.bekle adetin bittikten sonra test yap.ozaman mutlaka cıkar.ben üstüne görmüştüm.adetim bittikten 15 gün sonra idrarda gebelik pozitifti.doktor üstüne gördüğümü söylemişti.yani adetten 3-4 gün önce hamile kalmışım.belli olmaz sen kendine dikkat et.adetin bitiminden sonra testi yap.

6. 30 Eylül 2009
  7. tugba20

tugba20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olur inş canım ben şuan 7+3haftalık hamileyim ve kasık ağrılarım 1hafta önceden başladı bunda da bundan önce oluşamayan bir hamileliğim oldu onda da aynı şekilde inş öyledri tatlım sen adetini bekle sonra da test yaparsın veya yaptırırsın ii haberlerini duyarız inş

8. 30 Eylül 2009
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım aynı problem bende de var. Benim adetim 2 gün gecikti ama halen yaptığım idrar testleri negatif sonuç veriyo. Hamile kaldığımı sandığım günden beri kasıklarımda hafif ağrı ve batmalar var. Adet günümde acayip ağrım oldu adet olacağımı sandım ama olmadım. Sağ kasığımda sürekli bi hareketlilik var. Bende anlamadım vereliniortak

10. 30 Eylül 2009
  11. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sen ne zaman ve nasıl öğrendin hamile olduğunu. Cevaplarsan sevinirim