hamilelikte kasık ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dimple tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dimple
  1. dimple

dimple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar aranıza yeni katıldım hamileliğin 2.ayındayım kasık ağrı normalmi?teşekkürler:CüvCüv:

2. 12 Şubat 2009
  3. cennet kuxsxu

cennet kuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 13haftalık hamileyim benimde hemen hemen 2.ayıma kadar kasık ağrım oldu doktorumm normal dedi.bebek tam tutunana kadar.ancak kasık ağrın çok şiddetli olursa,bıçak saplanır gibi olursa düşük tehlikesi varmış dikkat et öyle bişey olursan vakit kaybetmeden doktoruna git.hayırlıı olsun bebeğin

4. 12 Şubat 2009
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım cok sıddetlı olmadıgı taktırde kasık agrıları hafıf batmalar cok normal
    saglıklı bır hamılelık dılerım tatlıma.s.

6. 16 Şubat 2009
  7. uslu

uslu Sevda-Eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bende 2.ayımı yeni doldurdum sürekli ağrım oldu şimdi bişeyim yok ayaklarını sıcak tutmaya çalış doktorlar olabileceğgini söylüyolar panik yapma bende çok korkmuştum.

8. 16 Şubat 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hoşgeldin canım. benim de ilk aylar kasıklarım ağrıyodu hatta sırt üstü yatamıyordum. ama bebek büyüdükçe geçti. su an 37. haftadayım yeni yeni kasıklarım yine ağrımaya başladı. böyle işte ağrısız sızısız anne olunmuyo :)

10. 16 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

benimde dönem dönem sağ kasığımda özellikle agrı oluyordu bu aralar gene başladı çok kötü agrıyınca doktorum bana parol yada minoset iç dedi öyle yapıyorum geçiyor 26 .haftamdayım

12. 22 Şubat 2009
  13. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sakın ilaç falan kullanmayın ben 4,ayıma kadar cektim rahim büyüdüğü için o ağrılar cook normal yapmanız gereken ayaklarınızın altına yüksekce yastık koyun ve sırt üstü yatın bunu sürekli yapın başka bi yolu yok bu agrıyı cekmek zorundayız ve sakın korkmayın.ben saki düşük yapcak gibi oluyodum ama coook şükür bişey olmadı.:nazar: ee napalım gülü seven dikenine katlanır:KK46:

14. 2 Kasım 2010
  15. Bebixsx

Bebixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2aylık hamileyim kasıklarımda devamlı ağrı oluyor ilk gebeligimde düşük yaptım ve aradan 1ay geçmeden hamile kaldın dün doktara gittim herşey normal dedi ama korkuyorum benim gibi olan varsa cvp versin lütfen

16. 2 Kasım 2010
  17. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ilk aylarda kasık ağrıları çok normal arkadaşlar ilerleyen zamanlarda geçicek ama bizim gibi 30.haftalara geldiğinizde tekrar başlıcak şu an 34 haftalığım ve inanılmaz kasık ve bacak ağrılarım oluyor hatta vajinamdaki kemikler bile ağrıyor geceleri oldukça rahatsız edici sağdan sola zor dönüyorum uykudan uyanıyorum miniklerimiz için katlanıyoruz

18. 4 Kasım 2010
  19. Bebixsx

Bebixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    2aylık olmama ragmen kasık ağrılarım sürekli oluyor normalmi sizde ilk gebeligimde düşük yaptım ve 1geçmeden hamile kaldım bu ağrılar beni korkutuyor