hamilelikte kıl tüy alma işler püffff:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve boncuk10 tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : boncuk10
  1. boncuk10

boncuk10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar haftalar ilerledikçe bu iş de zorlaşacak gibi duruyor,ben bugune kadar ağda ve epilasyon aleti kullanıyodum.
    orası için ağdayı en son bugun yaptım ama artık tek başıma yapamıcam galıba,27. haftadayım...
    kuaföre gitmek istemıyorum,siz neler yapıyosunuz?
    Veet'in köpük tüy dökücüsünü aldım üzsrınde genital bölgeye uygundur diyo ama zararı olur mu ki?

2. 6 Kasım 2010
  3. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben genital bölgeye ağda yaptırmıyordum ama yaptırmam lazım kuaföre gitmeyi erteliyorum çok sıkıcı bir durum

4. 6 Kasım 2010
  5. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kuafore gidiyorum cokta rahat ediyorum ugrastigina degmiyo koca gobislerle:KK17:son haftamdayim bu hafta gelmesse bebegim gene gitmem gerekecek en son 20sinde gitmistim cunku:18:

6. 6 Kasım 2010
  7. dertlisezen

dertlisezen Previously zederdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı kuafore gıdıyorum.Hatta bugun gıttım yarın kontrolum var.37 olucam pazartesı :KK8: cok rahat edıyorum. Hele bu ay karnımdan ayaklarımı goremıyorum :KK9: Bacaklarımı bıle zor aldım egılemıyorum karnım sıkıstırıyor. Artık eskısıne gore daha az tuylerım ve cok memnunum. Gıdersenız de oyle ucuza komplecılere gıtmeyın. temız oldugundan emın olun.

8. 6 Kasım 2010
  9. dertlisezen

dertlisezen Previously zederdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    O kopugu filan doktoruna sormadan kullanma canım bence.

10. 6 Kasım 2010
  11. tellinaz

tellinaz Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tatlım kimyasal tüy dökücüler gebelikde kullanıma uygun değil diye biliyorum dr. danışmadan kullanma istersen:KK68:

12. 7 Kasım 2010
  13. kestane

kestane Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende epilasyon aleti kullanıyorum sana tavsiyemayakta yap işlemi ve genelde arkadan öne doğru almaya çalış daha az acı hissediyo insan

14. 7 Kasım 2010
  15. boncuk10

boncuk10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    of ya ne zor işler bunlar benım de daha az tüylerim artık ama yıne de varlar işte neyse bakalım bakıcaz bi çaresıne eşimden yardım almak da istemıyorum hiç çekici bi durum değil sonuçta,şu tüy dökücüyü doktora bi sorayım kontrole gıdınce bakayım.
    bi de 32. haftada gidicem doktora o zaman vajinal muayene var mı kızlar?

16. 7 Kasım 2010
  17. engelk82

engelk82 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    valla bu vajinal muayene işleri doktordan doktora değişiyo anladığım kadarıyla. ben bu haftaya geldim hala vajinal muayene görmedim. normal doğum istediğim halde çatı muayenesi ollmadı . doktorum biraz sancı döneminde yapma taraftarı o muayeneyi . ama 32. haftada vajinal bi sıkıntın falan kaşınma yanma gibi yoksa muhtemelen yapılmaz vajinal muayene. çatıya falan da 35 ten sonra bakılıyo çüünkü.

18. 8 Kasım 2010
  19. almira85

almira85 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende 6.aya kadar çok raahat alıyodum ama sonrası çok zorlanmaya başladım şu an 35+5 im en son geçen hafta yaptım ve gerçekten ayakta daha kolay oluyo orası benim doktor da 38.haftada çatı kontrolü yapıcak. napıcam bilmiyorum bende başkasına yaptırmaktan hoşlanmayanlardanım daha önce yaptırmadım hiç bide çok acıyo orası