Hamilelikte Kocalari Davranislari

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Slm Kizlar.suan Hamile Değilim Fakat Yakinda Düşünüyorum.sizlere Birkac Soru Sormak Istiyorum.hamile Kalinca Eslerinizin Ilgisi Nasil Oluyor Artiyormu.bebek Olunca Sevgi 2 Yemi Bölünüyor Size Olan Sevgisi Azaliyormu Artiyormu.eşim Mesela Ailesine Cok Düşkün.yine Bu Düşkünlükleri Cocuk Olsada Devam Edermi.yani Kisaca Eslerde Ne Gibi Değişiklikler Oluyor.sevgimle Hoscakalin.yüce Allahim Hepimize Saglikli Bebek Hayirli Dogumlar Nasip Etsin Insallah

2. 1 Mayıs 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim hiç değişmedi.zaten ilgili bi insandır ve halada öyle.çocuk içinde çok sakin yani aman çocuğum olcak falan gibi heyecanları yok.zaten abartmamak lazım bu dönemi.

4. 1 Mayıs 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hamile kalırsan eğer naz yapma yani hastaymış gibi davranma,gez toz hani normalmişsin gibi davran.erkekler naz yapanları sevmiyor.

6. 1 Mayıs 2008
  7. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :) Benım Kocacım ılk hamılelıgımde Acemı ıdı:) Nasıl Davranacagını bılmıyordu Ama enıstesı ( uc Cocuk Sahıbı) Elınden gelenı yapıyordu benım ıcın neler neler hazırlıyordu :) kocacıgımada soyle davran boyle davran dıe nasıhatlarda bulunuyordu Suan Ikıncı hamılelıgım Cok Zor bı hamılelık Gecırıyorum Ondanmıdır bılmıyorum ama Kocamm Benımle beraber gecırıo sankı =)) 1 Dedıgım ıkı olmuooo El bebek gul bebek bakıo Allah razı olsunnnnnn

8. 1 Mayıs 2008
  9. Defnem08

Defnem08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    valla benim kocam normaldede ilgilider çok benimle ama ister istemez değişti bebeğimiz olacağını öğrenince her zaman karnımı sever ve doktora gideceğimiz zaman en az benim kadar heyecanlanıyor. bide ilk çocuk olunca oda kendini baba kelimesine alıştırmaya çalışıyor falan. ama sevginin bölündüğüne inanmıyorum ben. herşey harika gidiyor canım. bu duyguyu en kısa zamanda tadmanı tavsiye ediyorum canım. hiçbirşeyle kıyaslanamaz.

10. 1 Mayıs 2008
  11. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canim sana katiliyorum bencede abartmamak gerekiyo:KK46:

12. 1 Mayıs 2008
  13. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    benim kocam da ilgilidir ama fazla bişey beklememek en iyisi galiba ben başlarda biraz fazla barttım hep bebişten konuşuyodum bugün şu kadar bu kadar diye baktım adanm ben iyi baba olbilirmiyim daha erken miydi demeye başladı ben de normal hayatıma geri döndüm yani çenemi kapattım:..) bana bişey kaldırtmaz ev işlerinde yardımcıdr ama karnımda bi şişlk olmadığı için fazla dokunma hevesi yok açıkcası herhalde hareket başlarsa ona da lgisi artar.ama şunu söylemeliyi 5 ıllık flörtten sonra evlediğim kocacığıma hamile kaldıkan sonra daha da bağlandım onu daha çok özlüyorum akşamı iple çekyorum EEEE biz de artık kendi ailemizi kuruyoruz işallah

14. 2 Mayıs 2008
  15. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    canım kocacım zaten çok ilgili bir eşti,hamile kalınca bu durum artarak devam ediyor.. öyle içten yapıyor ki bunu deli oluyorum,çok seviyorum...

sadece hamile kalınca ilgi gösteren erkekleri de kınıyorum ben tatlicadiarzu

16. 2 Mayıs 2008
  17. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aşkım benim o bir tane her zaman ilgili ve yardımcıydı şimdi daha da çok oglum olacak onu ısıracam onla bunlaraı yapacaz falan diyor bana iş yaptımıyor yemegini kendi hazırlar geç geldiği için artık bekleyemeiyorum eşimi malum hemen acıkıyomm uykumda erken geliyor tv izlerken uyuyorum ama her gece mutlaka sütümü içilir uyandırıp hem hamilemi olsam ne dersiniz kızlar herşey güzel de tek kafamızdaki bebek saglıkla gelsin tek yeter

18. 2 Mayıs 2008
  19. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence abartmamak gerekir demişsiniz ben katılmıyorum bu düşüncenize kızlar sadece 9 aylık yaşayacagımız bir dönem hayatımızda kaç kere yaşayacaz bu dönemi bence iyi değerlendirmeli hiç bir fark yok gibi nasıl davranıyorsunuz hayatımızın en önemli yılları