hamilelikte lekelenme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fındıkk kurdum 81 tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : fındıkk kurdum 81
  1. selam kızlar ben 9+3 günlük hamileyim düşük tehditim olduğu için evde dinleniyorum dr düşük için progestan verdi düzenli kullanıyorum ama yinede arada hafif kasık ağrısıyla beraber kahverengi lekelenmelerim oluyo :1no2:dr sırt üstü yat ve dinlen hiç bişey olmaz diyo ama ben yinede korkuyorum:çok üzgünüm: acaba böyle durumları yaşayıpta bebeğini sağlıkla kucağına alan varmı????Çok üzgünüm çoook

2. 2 Ağustos 2008
  3. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım cevap veren olmamış bende sana yardımcı olmak isterdim ama kelin ilacı olsa başına sürer misali aynen senin gibiyim benimde yarın adet günüm ama dünden buyana kahverengi lekelenmelerim oluyor ilk başta adetim 2 gün erken geldi sandım ama bugün bu saat oldu hala sökülmedi ki benim böyle olmazdı test yaptım negatif çıktı şimdi söküldü söküldü sökülmedi doktora gideceğim pazartesi günü sanada tek tavsiyem sanırım doktoruna görün demek olacak ALlah tamamına erdirsin inşallah bir sorun yoktur canım

4. 2 Ağustos 2008
  5. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    selam arkadaşlar ; kanamalı gebelik yaşayıp ta 6 . ayına kadar ulaşan ben size bir tavsiyede bulunmak istiyorum..progestanı kullanın .ayaklarınızın altına yastık koyun yüksekte dursun..lekeler kırmızı ve pempe renkte olmadıkça korkmayın ..kahverengi kan her zaman eski kan demektir.yeni bir kanama olmadığının göstergesidir..sadece istirahat edin geçecektir..

6. 2 Ağustos 2008
  7. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelıkle cok gecmıs olsun 9.haftaya kadar gelmıssın hayırlı olsun.doktorun bişe olmaz dedıyse stres yapma kendıne.benımde basımdan gecyı ama hüsranla sonuclandı 7.haftada düştü.progestanı kesınlıkle bırakma.benım şliddetlı karın agrısıyla kahverengı leke hafıf kırmızıya döndu ve düşük baslıyo dedı doktorum.o yüzden kırmızıyı görmedıkce korkma ama kırmızı görüpde dogum yapanda cok insan var.sadece stres yapma baska seylere yogunlas.ve su 3 ayı yatarak ayaklarını yüksekte tutarak gecır.tekrardan cok gecmıs olsun ve inşallah 9 ayın sonunda hayırlısıyla bebegını alırsın kucagına

8. 2 Ağustos 2008
  9. tuubay

tuubay Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben de 6 haftalık hamileyim ve dün kahverengi lekelenmem oldu. benim dr.da korkma dinlen progesteron iğnelerine devam et dedi. dün çok korkmuştum ama bugün iyiyim. hemen kendimi toparlayıp pozitif düşünmeye çalıştım. bugün de geçti zaten hamd olsun. allahım sağlıklı hamilelikler ve nasip etsin, bebeklerimizi kucağımıza aldığımızı göstersin inş.

10. 2 Ağustos 2008
  11. umutyaren

umutyaren Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay saağol a rhatlattı benide dünde bende oldu kahverengi lekelenme
    ama çok az yine de korktum doktora gittim daha erken haftaya gel dedi
    bende5 haftalık hamileyim
    banada progesteron bebe aspirni ve folik asit verdi
    inşallahj kimsenin bebeğine bişey oomaz
    çünkü
    iki kez karnımda öldü bebeklerim
    ve kahverengi lekelenmeme olmuştu gittiğimde ölmüş dedi doktorum oyüüzden korkuyoryum

12. 2 Ağustos 2008
  13. bebeğin karında öldüğünü gelen kandan mı anlarız