hamilelikte Lekelenme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve muhasebe22 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : muhasebe22
  1. muhasebe22

muhasebe22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar bende hamileyim bugün 6+1 olduk. Sizlere sorum olacak. Ben 6 ay önce bir düşük yaşadım. Şükür Allahıma şimdi yeniden hamileyim. Ama çok tedirginim bir hafta önce lekelenme başladı. Kırmızı değil açık kahverengi. ılk olduğunda doktorumu aradım progestan verdi 2 gün günde 3 sonra sabah akşam iç dedi. 4 gün içtim ama kesilmedi. Bu kez gittim doktora şu an herşey yolunda prıblem yok dedi ve bana 2 tane Proluton Depot isminde iğne verdi.3 gün ara ile ol dedi ve progestanı sadece iğne olduğun gün içme diğer günler devam et 10 gün sonra kalp atışları için gel ve bu arada istirahat et dedi. Dün ikinci iğneyi oldum. Ama günde bir kez az da olsa o lekelenme yine oluyor. Sizde yaşadınızmı bunları yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme: 14 Mayıs 2009
  2. 11 Mayıs 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    her lekelenme dusuk degildir cnm
    musterih ol
    hep pozitif dusun
    bendede olmustu kahverengi lekelenme
    kahverengiyse eski kandir dr ole demisti bana
    ama cogalirsa ve taze kana cevirirse hemn dr git

4. 12 Mayıs 2009
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım yerleşme kanaması olablecek haftalardasın korkma birşey olmaz bol bol yat dinlen Allah sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin

6. 12 Mayıs 2009
  7. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende oluyodu canım bu lekenmeler
    sorun yaşamadımm.sende rahat ol ark dediği gibi bunlar yerleşme kanamaları oluy[/B]ooo:teselli:

8. 12 Mayıs 2009
  9. MevsimBahar

MevsimBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım allah oncelıkle herseyın hayırlısını ve saglıklısını versın...Once Saglık.ben su anda 8 haftalık hamıleyım.6.haftamda cok acık renkte pembemsı tonunda ı kanamam oldu dr ma gıttım bana da pruluton ıgne vurdu ve progestan almamı soyledı.ben progestanı sabah ogle aksam kullanyorum.asırı mıde bulantım var tok karna almam lazım ama cok zorluk cekıyorum.kanamam durmustu 1 hafta sonra gıttıgmde kalp atıslarını duyduk ve gayet ıyıydı.oncekı kanamamdan hafıf kan pıhtısı kalmıs dedı dr um.eve bı geldım asırı kahverengı pıhtı seklınde akıntı mı dıyım kanamamı bılmıyorum.ama gene endıselendım.ve bır adet daha pruluton vurdu.progestana devam edıyorum.sureklı ıstırahat halındeyım.kasık agrım var bıraz.Allah ınsallah saglıkla bebıslerımızı kucagımıza almamızı nasıp eder.Endıselenme sadece ıstırahat et,psıkolojınde etkıle lutfen bebısıne yardımcı ol bunu bırlıkte atlatın.ben oyle yapıyorum ve kanamam yok cok sukur.umarım ıyıye gıder hersey.ıyı gunler

10. 14 Mayıs 2009
  11. merve_85

merve_85 Yine yeniden Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    benimde olmuştu ama bir kere oldu birdaha olmadı çok açık bi kahve rngi akıntı doktor dinllen çok hareket etme demişti benimde o haftalarda olmuştu şimdi 3 aylık çok şükür sağlıklı bende progestan içmiştim 4 gün falan sonra içmedim bıraktıım pozitif düşün

12. 14 Mayıs 2009
  13. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bnmde 6+1 haftalık bnmde salı aksamı basladı 2-3 damla gldi sabah doktora gittim hap verdi bugun de kahverengi oldu yatıp dinleniyorum sidi salı günü biraz yordum sanırım kendimi yatınca bişey yok zaten allah saglıkla kucagımıza almaya nasip etsin

14. 14 Mayıs 2009
  15. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Evet bazı hamileliklerde oluyormuş lekelenme.Rahat olun.Bebeklerinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Allah...

16. 8 Haziran 2009
  17. n_azliii

n_azliii Guest

kızlar bende 6 ay çnce bir düşük yaşadım.Ama şimdi tekrardan hamileyim 5 hafta 6 günlük fakat kahverengi lekelenmelerim devam ediyor proluton depot iğneisnden bi tane vuruldum progestronada devam ediyorum hatta işten ayrıldım doktor istirat dedigi için fakat kasıl bel agrılarım gecmiyor ve lekelenmelerde devam ediyor bana biraz destek olabilirmisiniz...

18. 9 Haziran 2009
  19. elcinhyk

elcinhyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim 29 haftada kanamam oldu kahverengi idi.dr normal dedi herkezde olabilir dedi.şimdi 20 günüm kaldı doğuma..allah herkese sağlıklı bir şekilde meleklerini kucaklarına alamayı nasip etsin.