hamilelikte maden suyu içmek yararlı mı!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nilocan tarafından 28 Haziran 2008 başlatılmıştır.

28 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nilocan
  1. nilocan

nilocan Efe nin Annesi (Nilay) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb, arkadaşlar hamilelerin günde 1 şişe maden suyu içmesinin çok yararlı olduğunu okumuştum gazetede bu konuda fikri olan var mı?

2. 28 Haziran 2008
  3. nihal_13

nihal_13 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, içerdiği minareler açısından çok faydalı olduğunu, hatta özellikle çocuk,yaşlı ve hamilelerin içmesi gerektiğini öğrendim...
    (Ben günde bi kaç defa içerim oğlumda içmek isterdi, bende emin olmadan ona içirmek istemediğim için araştırmıştım..)

4. 28 Haziran 2008
  5. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım özellikle bu yaz günlerinde çok terlediğimiz için maden suyunda kaybettiğimiz mineralleri geri alabiliriz doktorum bana günde bir tane önerdi ama asitini kaçırarak içmelisin demişti...

6. 28 Haziran 2008
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    ewt bende yaralı olduğunu duymuştumm zaten de içiyorm
    ama aklıma gelirse hergün deil

8. 28 Haziran 2008
  9. ALAGUL1983

ALAGUL1983 Guest

peki meyvalımı normal mi içmemiz lazım

10. 28 Haziran 2008
  11. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    meyvalı olanlar maden suyu değil hayatım meyvalı mineralli gazlı içecekk..hatta maden suyu diye aldığımız çoğu markada bikarbonatlı su..o yüzden şişede doğal kaynak suyu veya maden suyu yazmasına dikkat edim piyasadaki çoğu marka sun i soda yani bikarbonatlı su ben sırma ve kızılayı öneririmm..

12. 28 Haziran 2008
  13. alisha

alisha Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    asitli içeceklerden mümkün olduunca uzak durmak lazımmış ama ben de kemiklere ii gelior die biliorum günde 1 tane yeterli bence buarada piyasadaki bütün meyve sularından uzak durun meyvenin en kötü yerinden yapılıor ve yüzde yüz yazanlarda bile bisürü katkı maddesi var bana doktorum hiç içme dedi ayran ya da evde yapılan meyve suları en sağlıkı içecekler hiçbiri suyun yerin tutmuyor tabi

14. 28 Haziran 2008
  15. sherry456

sherry456 Guest

bana da doktorum önerdi içmemi.bacaklarıma kramp girmemesi için vitamin alıyordum onu bıraktırdı maden suyu iç 2-3 tane dedi.allaha şükür kramp sorunum olmadı şimdiye kadar.

16. 28 Haziran 2008
  17. misskokulumm

misskokulumm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ben aldım meyvalı olanlardan gazozlu bişeyler canım istediydi üstünde maden suyu yazıyodu alırken de dikkat ettiydim eve gelip yarısına kadar içtim ki üzerini oluyunca ne görem içindekilerde SODYUM BENZONAT yazıyo koruyucu olarak bu madde kanser yapan maddeler arasında yer alıyo ondan eminim daha da içmedim yaa

18. 29 Haziran 2008
  19. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maden suyu hamileliğin son zamanlarında olabilecek kramplara da iyi geliyor.aklınızda bulunsun.