Hamilelikte mide yanması nasıl geçer?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 5 aylık hamileyim midemm çok yanıyor bi kaçgündür geçmiyordaa yardım edin nasıl geçerKötü Kazen
  2. 8 Nisan 2008
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim cok gecmiş olsun süt iç istersen iyi gelir belki bide maden suyu var ama sen hamişsin yan etkisi olurmu olmazmı bilemiyorum ama arastırıcam sana canım ...
  4. 8 Nisan 2008
  5. cicek35

cicek35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bol bol elma yiyorum bende aynı dert var o biraz alıyor çok kötü olduğu zaman reneii tam yazamadım ama sanırım ılacın ısmını ondan çiğniyorum...
  6. 8 Nisan 2008
  7. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürlerr kızlarrr
  8. 8 Nisan 2008
  9. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım miden yandığında gaviscon şurup içebilirsin dr.um sakıncası yok şikayetin ne zaman olursa iç dedi.yanmayı hemen alıyor.
  10. 8 Nisan 2008
  11. gelincik_01

gelincik_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ılık süt içebilirsin geçiriyo... bendede oluyo berbat bişey.. asitli şeyler içme. yediklerine dikkat et. :teselli:
  12. 8 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım bende de aynı dert var.Ben soda içiyorum.Doktorum günde 3-4 taneye kadar içebilirsin demişti.Ayrıca Rennie Duo şurubu verdi,birde süt iyi geliyor ama oda gaz yapıyor. Ben sodayı tercih ediyorum,yoksa çok kötü oluyorum,geçmek bilmiyor.Sende dene soda midede kalıyor dedi doktor,rahimle ilgisi yokmuş,ne bilim ben onun yalancısıyım:)
  14. 8 Nisan 2008
  15. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soda faydalıdır ve bebeğin sarılık doğmasını engellıyormuş mıneraller var ıçınde yeşilimmm bende soda ıçıom yapçak bişi yok tatlım
  16. 8 Nisan 2008
  17. ecemim2001

ecemim2001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sodayı günde 1 taneden fazla içmeyin ilk hamileliğimde çok çektim renine içtim hiç bir zararı yok ekşimeyede çubuk kraker ve beyaz leblebi
  18. 8 Nisan 2008
  19. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    meraba bayanlar...şuan 8.5 aylık bi kzım var..hamileliğim mide yanması yüzünden berbat geçti...mide yanması emin olun bebek doğana kadar artarak devam ediyor...hatta ben doğum yaptıktan sonra bile devam edecğini düşünüyodum..ama anlık yapılabilecek şeyler var..mesala gaviscon liqit iyi geliyordu bana..ama o ana sadece..eğer daha uzun bir rahatlama istiyorsanız mutlaka soda için..ben gece bile kalkıp sabaha kadar 3 soda içtiğimi bilirim...hamd olsun kızımda hiçbir sorun yok..bunları rahatlayasınız diye yazıyorum,kulaktan dolma bilgilerle uğraşmayın..hamilelik çok zor..Allah sabır ve kolaylık versin...