Hamilelikte öksürük...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ELALI tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ELALI
  1. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba...
    Çok öksürüyorum bebeğime zararı olurmu endişe ediyorum:çok üzgünüm:
    perşembe günü doktora sonuç göstermeye gitmiştim, hastalığımın başlangıcıydı dr. şimdi ilaç vermeyelim dedi, boğazım falan geçti ama öksürüğüm 3 gündür devam ediyor, ve öksürürkende karnım ister istemez hareket ediyo ve kasılıyo kızım bundan zarar görüyomudur? hamileliğinde böle bi durumla karşılaşan varmı? ilaçta alamıyorum doğal yoldan iyi gelecek bişey var mı? yardımcı olabilecek olan birileri varsa çok sevinirima.s.

2. 4 Temmuz 2009
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    canim oksurmekten hapsurmaktan bisey olmaz ama sen doktoruna sor hangi ilaci alman gerektigini ve bir an once iyles...

4. 4 Temmuz 2009
  5. summerwine

summerwine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 2 hafta önce ciddi bir grip atlattım sürekli hapşırdım öksürükte vardı. öksürürken hapşırırken oturup bacaklarını kendine doğru çek daha az kasılırsın. ve kafanı takma böyle şeylere. iyileşmeye bak.

6. 1 Aralık 2009
  7. aycanisa

aycanisa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    selam arkadaslar ben 6 haftalık hamileyim ve cok kötü üksürüyorum bunun için ne yapabilirim ıhlamur falan içsem bebege zararı olurmu kı

8. 1 Aralık 2009
  9. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aycanisa,

olmaz merak etme ben doktora sordum, nane, zencefil, ihlamur.... hepsini icebiliyoruz bebege zarar vermezmis

10. 1 Aralık 2009
  11. glnk

glnk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    benim de doktorum hamilelikte en rahat içebileceğin şey ıhlamur dedi.bol limonlu ve ballı bi ıhlamur.hatta ıhlamuru elma kabuğu limon taraçın ve zencefille kaynatırsan hem tadı daha güzel olur hem de çok daha faydalı.geçmiş olsun.

12. 1 Aralık 2009
  13. ads1940

ads1940 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar aynı dert bende de var boğazım parçalanıyor.Öksürmekten bütün bedenim harap oldu 26 haftalık hamileyim bende endişeliyim acaba bebeğime bişey olur mu diye.sizlerin uyguladığı bitkisel bişeyler var mı acilen cevaplayın lütfen.

14. 2 Aralık 2009
  15. aycanisa

aycanisa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    cok sagolun kıslar

16. 2 Aralık 2009
  17. nina23

nina23 oğlum EGE'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    selam kızlar bende de 28 haftalık hamıleyim.
    dün ne olduğunu anlamadan bi baktım öksürüyorum. bütün gece öksürdüm boğazım ve göğüs kafesim acayip acıyor!!!mafoldumbenne yapmalıyım büyük ihtamlle bayramda üşüttüm ondan oldu çünkü hiçbişeyim yoktu:gitme:
    zencefil iyi gelmez diye duydum gerçekten aranızda içen var mı ? hamılelere ağır gelebılırmış ...
    yardım edin çok kötüyümmm......senağlamane yapsamda çabuk iyileşsem!!

18. 2 Aralık 2009
  19. pembedusler

pembedusler Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun bende 27 haftalık hamileyim.geçende hastalandım öksürük grip ıhlamur içtim ateşim çok çıktı parol içti.dr 39 üstün olursa tehlikeli dedi.şimdi gene hastayım oğazım ağrıyor öksüürkte var.korkma birşey olmaz bebeğe allah korusun.aklına getirme.sadece ıhlamur içtim ben.diğerleri yasak diye biliyorum.elma ve limonla kaynattım.bol bol ondan içiyorum.geçmiş olsun.