hamilelikte pilates yapanlar bilgi ve düşüncelerimizi paylaşalım...

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve Chileck tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Chileck
  1. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar hamilelikte pilates yapan varmı?
    Doğuma çok yardımcı olyormuş ama ben araştırmama rağmen yakınımda bulamadım hamileyken yapanlar bilgilerini tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim

2. 7 Temmuz 2009
  3. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben yaptım canım.ama normal doğum yapamadım.daha doğrusu yapamadım değil dr sezeryanı uygun gördü.ben çok eğlendim çünkü hem arkadaş ediniyorsun hem sağlıklı kontrollü bi şekilde spor yapıyorsun hem kendini hem bebeğini rahatlatıyorsun.tavsiye ederim canım...

4. 8 Temmuz 2009
  5. ebru1987

ebru1987 SeninleDoluRüyadanUyandım ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    ayyyyy bende çok istiyorum ama bebeğime bişe de olur diye çok korkuyorum :SSS o yüzden bir türlü cesaret edemiyorum

6. 8 Temmuz 2009
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ebrucum bebeğine bişey olmaz hayatım korkma.zaten dr kontroluünde yapıyorsun.yani benim gittiğim yer öleydi.hemşire yaptırıyordu ve dr da aynı yerdeydi.zaten dr sana yapıp yapamayacağını önceden sölüyor.bebeğine bişey olur düşüncesiyle yaşamak insanın psikolojisini bozuyor bir zaman sonra....

8. 5 Haziran 2012
  9. CaNaY177

CaNaY177 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba,

ben 17 haftalık hamileyim ve bu hafta bir yerde hamile pilatesine başladım ve çok memnunum. Bakırköyde Titanic otelin karşısında yeri de ulaşıma araçlarına çok yakın:) başlamadan önce çok araştırdım. önemli bir süreç ve bilinçli kişilerin kontrollünde yapılması gerektiğini düşünüyorum. ve çok tecrübeli bir eğitmeni var. Herkese tavsiye ederim:)