Hamilelikte reflu

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve umutlardunyasi tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : umutlardunyasi
  1. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar uzun zamandan beri reflu sikayetim vardi. Doktor ilac verdi ama bir kere kullandim biraktim. Cunku ilaci hamile oldugumu bilerek versede doktor, ben genede istemedim. Gene de bebege ulassin ilac istemedim. Cok aci cekiyodum. Gecenlerde kaynanamda gittim, bir bitki uzmani dr. kitap vardi. Bir bakim dedim. Orda reflu icin sadece iki yudum sut icmek tavsiye ediliyordu( soguk sut, yada oda sicakliginda, sicak sut olmaz). Her sikayette iki yudum sut yaziyodu. Inanirmisiniz kizlar dun oyle rahat uyku cektimki. Reflu beni uyandiriyordu, o duzeydeydi. Dun gece uyandim gene , yatmadan iki yudum icmistim rahat uyumustum, baktim saat 4 e dogru tekrar gelmis iki yudum daha ictim(bas ucuma sut koydum) iki yudumdan sonra sabaha kadar uyudum. Onceden olsa gece 4 den sonra zor uyurdum. Icer icmez geciyor. Sizde de reflu problemi varsa deneyin diyorum, paylasmak istedim. ALLAH razi olsun o bitki uzmani dr da. Oh be!

2. 11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : umutlardunyasi
  3. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    bendede çok ciddi derecede reflü var, süt içtiğimde birde sütün tadı geliyor daha kötü oluyorum, dr lar ilaç kullanmazsanız kalıcı hasar oluşturur diyor onun için ben haftada bi şişe gaviscon bitiryorum:KK43:(