Hamilelikte Regl Sancısı Çekenler Buraya Ltf

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ninno tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ninno
  1. ninno

ninno Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Arkadaşlar Ben Hamilelikten Beri Korkunç Regl Sancıları Çekiyorum..Hatta Onun Üzerinde 3 Doktora Gittim 3 de Prof Ama Tam Bir Yorum Yapamıyorlar :KK43: Kimi Gaz Diyor Kimi Rahimdeki Köprüler Gergin Diyor Günde 4-5 Posta Doğum Sancısı Çekiyorum Resmen Bu Konuda Bilgilerinizi Paylaşırsanız Sevinirim..senağlama

2. 15 Temmuz 2008
  3. agxuxl

agxuxl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım gaz olabilir gaz sancısıda doğum sancısı kadar beter birşey bende gaz sancısı çekenlerdenim çünkü

4. 15 Temmuz 2008
  5. melek_ada

melek_ada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende çok sancı çekiyorum kimi normal diyo.doktorda bişey diyememişti.bu hafta gene gidecem doktora sorcam tekrar accayip sancım oluyo

6. 15 Temmuz 2008
  7. FidanAzeri

FidanAzeri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canim kac aylik hamilesin?ben yeni bir haftadir oyrendim hamile oldugumu ama regl agrisi gibi agri cekiyorum bazen,sanki adet olucakmisim gibi bir gece agriyla uyandim gece adet oldum sandim cok korkdum.ben de bir iki kisiye sordum hic kimse bir sey soylemedi,ben de merak editordum benim gibi olan varmi.

8. 15 Temmuz 2008
  9. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    334
    Ödül Puanları:
    83
    selam kızlar..
    hamilelğin ilk üç ayında özellikle 9.haftaya kadar regl sancısının aynısı çekilir..3.aydan sonrada rahimi tutan bağların gerilmesi nedeniyle kasıklarda ağrılar olur ki bunlar normaldir..fakat sürekli bir sancı söz konusu ise bir sorun var demektir..dikkatli olun..

10. 15 Temmuz 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gaz sancisi olnalara aktif flora diye süper bi ilaç var. Kullanin ben kullaniyorum ve şimdi gaz sorunum kalmadi bu arada doktorum tavsiye etmişti

12. 15 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım bende 18+4 günlük hamileyim ilk günden beri çekiyorum son günlerde dahada sıklaşmıştı ölüyodum sancıdan korktum acaba bebeğime bişeymi olacak diye doktor iltihap var dedi akıntımda çok oluyodu belki iltihaptan falandır Allah hepimize kolaylık versin

14. 15 Temmuz 2008
  15. ninno

ninno Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kolay Hamilelik Geçirenlere Özeniyorum :KK43: Ama Eğer Cidden Bebeği Etkileyen Birşey Yoksa Razıyım 3 Ay Cekeyim Ama Her An Regl Sancısı Cekipte Acaba DüşükmüYapıyorum Korkusu Ve Aynen Gecenin Bir Köründe O Sancılarla Uyanmak Cidden Zor Arkadaşlar Kimi Gaz Diyor Kimi Bağlar Geriliyor Kimi Çocuk Rahme Tutunuyor Her Ne Oluyor Bilmiyorum Ama Perşembe İlk Kez Kalbini Dinlicez O Sesi Duymak İçin Ölüyorum. Umarım Sağlıklıdır Ve Bnm Cektiğim Ağrıyı Çekmiyordur Herkese Tşklersenağlamasenağlama

16. 15 Temmuz 2008
  17. ninno

ninno Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Benim Biraz Karışık 19 Mayıs En Son Regl Tarihimin Başlangıcı Buna Göre 2 Aylık Görünüyorum Ama Regl Düzensizdi Benim Aslında Bebek 1 Aylık Bende Zaten Bu Ağrılar Sayesinde Öğrendim Hamile Olduğumu :)

18. 15 Temmuz 2008
  19. deryam76

deryam76 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar banda yardim kac gundur agri cekiyorum haziranin 16 sinda adet oldum yirmibir gunde adet oluyordum bu ay olmadim cokda sancim var hesabima gore 8 temmuzda omam gerekiyordu ne yapayim ilacda almiyorum 28 temmuzda Drda randevum var o tarihe kadar bekleyeyimmi