hamilelikte saç boyamak tehlikeli..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. slm kızlar. hamileyken aklınızda bulunsun sakın ama sakın saçınızı boyamayın ve saç boyanan kapalı ortamlarda bulunmayın bebeğinizin zehirlenme olasılığı çok yüsek.lütfen dikkat edin!!!
    sevgilerimlea.s.a.s.a.s.

2. 14 Ağustos 2008
  3. prensesantepli

prensesantepli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlar ablamın bebeği karnında ölmüştü saç boyadı diye

4. 14 Ağustos 2008
  5. l_eyla

l_eyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmmmmm vallahi benim Doktorum 3 aydan sonra boyayabilirsin dedi bende boyadim hic bisey olmadi Allaha sükür saglikli...artik doktorlara bisey danismayada korkuyoruz hepsi ayri telden caliyor

6. 14 Ağustos 2008
  7. ama en iyisi boyamamak bence çünki saç boyasınında içinde kimyasal zararlı karışımlar var bunun benzerleri olark çoğu temizlik ürünlerinide örnek gösterebilirz.tşkkrlr

8. 14 Ağustos 2008
  9. l_eyla

l_eyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende boyattim 4 aylikken ama kesinlikle Doktorume danisarak yaptim ki onlar bilgililer
    insan bile bile bebeginin hayatini tehlikeye atarmi..kesinlikle hayir ama doktorlara güvenmiyelimde kime güvenelim

10. 14 Ağustos 2008
  11. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ıyı guzelde sırf guzellık ugruna bebegımızın hayatını rıske atmaya deger mı?dr.ne derse desın 9 ay dısımızı sıkmak en ıyısı,dr.ızın verse bıle Allah korusun bıde aksının olacagını dusunun,ozaman kım vercek bunun hesabını?bebesımız dogsun sonra guzel guzel cıkarız karsılarına kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

12. 14 Ağustos 2008
  13. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hamile bayanlar için organik boya öneriyorlar. İçeriğinde hiç bir kimyasal madde yok. Ama dikkat!!! bazı uyanık geçinen kuaförler organik boya yapıyoruz diyip, arka odada kimyasal karışımlar hazırlıyorlarmış. Organik boya bile düşünüyorsanız güvendiğiniz bir kuaföre gidin mutlaka.