Hamilelikte sağ kaburga altında iğne gibi batma ve bıçak gibi saplanan ağrı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve naneli_limon tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

21 Aralık 2012
    Konu Sahibi : naneli_limon
  1. naneli_limon

naneli_limon Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Lütfen yardım edin sadece ben mi yaşıyorum bu durumu? acıdan duramıyorum artık :KK43: drlar yok bişy diyolar. Ama var işte :KK43:

2. 21 Aralık 2012
  3. tutaste85

tutaste85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aynı ağrıdan muzdaribim:KK43:(beni de maalesef dr anlamıyor.ilk önce sırtımda vardı ağrı safra keseme ve böbreğime baktı birşeyin yok dedi.sonra sağ göğsümün hemen altında sızı şeklinde bir ağrı başladı ama özellikle akşamları oluyor ve yatana kadar da geçiyor maalesef.bu ağrılarıma dayanamayarak dr a gittim yeniden artık ağlıyordum dr idrar ve kan tahlili yaptı yoğun bir enfeksiyon geçiriyorsun ağrıların ondan dedi ve ilaç kullanmaya başladım,aynı zamanda radyolojiden de ayrıntılı ultrason yapıldı tam ağrıyan yerime baktı orada kalın bağırsağın vaar ama normal dedi:KK43:(( bu arada ben ilaçları bitirdim ama enfeksiyon geçmedi sonunda hem ilaç hem iğne verdi çok şükür enfeksiyon geçti.ammaaaaa benim ağrılarım hala devam ediyor:KK43:((( yani bu ağrılara alış canım.hiç birşey yok deyip gönderiyorar.

ben kendi ağrımı şöyle tanımlıyorum benim sağ göğsümün hemen altında olan ağrı kalın bağırsak ağrısı ve yanma sızlama sanki yara ağrısı gibi.bu ağrının paralelinde olan sırt ağrım ise sanırım kas spazmı gibi bişey özellikle akşam 5 gibi başlıyor gece 1-2 gibi ancak geçiyor.onu geçirmek için de sol tarafıma doğru belimden yukarıya yastık koyarak uzanıyorum öyle geçiyor.

sanırım seninki de dr tarafından tanımlanamamış bir ağrı sana tavsiyem kendini yorma sık sık uzan.çok ayakta durma.bir de çok asitli baharatlı yiyecekler yeme.geçmiş olsun.

4. 21 Aralık 2012
  5. Dunyam80

Dunyam80 Eşime ve Oğluma Aşığım <3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı beni tarif etmissiniz kızlar.

Benim bu 2. gebeligim arka arkaya oldu oglum 11 aylık ben 30 haftalık hamileyim suan.
    Oglumda da vardı bu agrılarım ama bu kadar degildi dayanılacak gibi degil kendimi yerden yere vuruyorum resmen.

Oglum kucuk oldugu icin ilgii bekliyor ve malesef dinlenmeye fırsatım olmuyor fazla gece uykularım da artık bozuldu geceleri uyuyup da dinlenemiyorum zaten.
    Ayak kramplarım da cabası..

K.validemlerle oturuyorum ama gene ne kadar onlar olsa da insan kendi yapmayınca ici elvermiyor. Son 2 ayım kaldı ama gelin bir de bana sorun hic gecmiycek gibi geliyor.

Rabbim kimseye vermesin bu derdi beterin beteri yaa.. :KK43:

6. 21 Aralık 2012
  7. tutaste85

tutaste85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aaahhhh aaaahhh benim de aklıma geliyor sanki hiiiç geçmeyecek gibi. inşallah doğumdan sonra geçer yaaa.

8. 21 Aralık 2012
  9. Dunyam80

Dunyam80 Eşime ve Oğluma Aşığım <3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merak etme dogum yaptıktan sonra hemen geciyor sanki o agrıları ceken sen degilmissin gibi.. Ama doguma kadar gecen zaman ölüm gibi geliyo insana malesef..

10. 22 Aralık 2012
  11. fadiming

fadiming Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben haftalardır çekiyorum o acıyı.maalesef ilerki haftalarda artıyor:KK43:

12. 22 Aralık 2012
  13. Master

Master sonsuzz şükürr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    bende de olmuştu ama korkulacak bısey oldugunu düşünmüyorm
    oglum ayaklarını hareket ettırınce oluyordu ılerleyen haftalarda o agrılar uyutmayacak :KK50:

14. 22 Aralık 2012
  15. mamagi

mamagi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    işte benım agrım nerdeyse 1 aydır cekıyorum sağ tarafta. oturup kalkarken bıle agrıyor.2 doktora gorundum bısey yok dedı. ben bı sabah kusarken hıssetım ılk buyuk ıhtımalle kasılmadan dolayı kas spazmı olmuş. doktor korkma dedı. suan bıraz hafıfledı kusmamaya calsııyorum ve öksürmemeye=(

16. 22 Aralık 2012
  17. cimcime22

cimcime22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 4 gündür aynı şeyi yaşıyorum ama ben bebeğin ayakları diye düşünüyorum....yara gibi ağrıyor eşim gece sarılsa çığlık atıyorum çok zordu allahtan hafiflediii

18. 25 Aralık 2012
  19. naneli_limon

naneli_limon Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar acaba kalsiyum hapı alsam geçer mi bu ağrı? Yeterince süt içiyorum ama yinede kalsiyum eksikliğinden olablrmi?