hamilelikte sakarlık ve unutkanlık..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve RaNa_08 tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : RaNa_08
  1. RaNa_08

RaNa_08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar,,ya çok sakarım hamile oldum olalı,aranızda varmı benım gıbı??ne kadar dıkkat etsem nafıle,eşyalarımızı hep kırıp döküyorum :1no2: nezmana kadar devam eder acaba ?? unutkanlık da oluyor ama sakarlık daha fazla bende :KK43:

2. 23 Haziran 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    herkezde degisebilir...bendede unutkanlik var..ve cok tembellestim...

4. 18 Ağustos 2010
  5. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    :KK70:
    Hamilelikte o kadar çok bardak,taba falan kırdım ki hamilelik sonrasında gidip tekrardan bir dünya bardak falan almamız gerek :))) Hatta artık cam kırıklarını balkondan temizlemesek mi diye düşünüyoruz çünkü her gün yeni bir şey kırılıyor :))) Eşimde bana benzedi, dün o da kırdı bir bardak :))) Bir de arada düşüp de kırılmayanlar oluyor çok şükür :))))

Akşama et yemeği yapacağım halde eti buzluktan çıkarmayı falan unuttum, eşim sordu "niye çıkarmadın" diye, "hiç aklıma gelmedi" dedim.... :)))))
    İşin garibi gerçekten aklıma hiç gelmemişti, yani aklıma gelip de unutmuş falan değildim :)))
    Bu "hiç aklıma gelmemesi" durumlarını bayağı bir yaşadım gebelikte...

Sağ salim bir bitirseydik şu gebeliği... Sersefil olduk valla :))))

6. 18 Ağustos 2010
  7. mhmt

mhmt batuhanım.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de sakarlık deilde unutkanlıklar ve tembellik aşırı derece de var çalışıorumm normldee yarım günde yaptıgım işlerii bir günde yapıorumm işler benim yüzümdn yavaşladı valla =)

8. 18 Ağustos 2010
  9. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bendede unutkanlık var hele benim gibi ailede her zaman sen hatırlarsın şunu nasıldı diye sorulan kişi ben şimdi yakın tarihte olmuş hiç bir şeyi hatırlayamıyorum ve bi iş olduğunda aklımda kalmıyor aaa unuttum hiç hatırlamıyorum valla falan oluyorum. annemler bile diyo bu kız artık hiç bişi hatırlayamıyor hamilelik çarptı diye. eşimde oh sonunda artık istediğimi diretebilirim nasılsa hatırlamıyorsun diyo kaydirigubbakcemile3

10. 18 Ağustos 2010
  11. mhmt

mhmt batuhanım.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşin hazır buldu bi fırsat dikkat et cnm :eek:

12. 19 Ağustos 2010
  13. birhi

birhi BEN ENİKAZYA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aranızda en unutkan ve tembel benım galıba hamılelıgın ılk aylarındaeve su bastı mutfagın muslugunu acık bırakıp ıcerı gttım oturdum esımle internete bakıyoruz bır ne gorelım her taraf su cok panıkledım Alllahtan esım cok bıse demedı daha sonrada mıs gıbı yemegı yaktım ocaga koymustelevızyon ızlıyorum kul oldu yemek en kotulerı bunlar çok aftıf bır ınsanken cok tembel oldum yemek yemeye acıksam bıle asaagı ınıp ekmek bıle alamaya usenıyorum ınsalah gecer

14. 19 Ağustos 2010
  15. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Valla benim canım günlerdir müzik dinlemek istiyor ama iki tuşa basıp da media player'ı açmaya üşeniyorum, daha ne diyim :)))
    Evde bunalıp da kendini dışarı atmaya can atan ben, haftalardır evden dışarı adımımı atmadım valla, ne alışveriş yapıyorum ne bir şey, aç kalıp ölücez evde ama benim kolum kalkmıyor :)))