hamilelikte sigara

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Persefon85 tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

2 Mart 2008
    Konu Sahibi : Persefon85
  1. Persefon85

Persefon85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arklar,
    ben dun ogrendim hamile oldugumu sanirim 5 haftalik falan, ve sigara kullaniyorum. ama dunden beri birakmaya ugrasiyorum ama birakamiyorum :eek: lutfen bana ne onerirsiniz. hamileyken sigara icmek zararli biliyorum ilk aylarinda ama ben bas edemiyorum lutfen bana cvpppp Çok üzgünüm çoook

2. 2 Mart 2008
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Öneri içmemek ama çok zor..Ben de hamileyim ve dişimi zor sıkıyorum..Arada kaçamaklar da yapıyorum ama ne yapayım olmuyor işte..
    Pişmanlık var,stres var,için için acı çekmek var..Ama bir anda bırakılmıyor lanet olsun..

4. 2 Mart 2008
  5. Persefon85

Persefon85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ya simdi sIKintidan bi tane daha yaktim biliyorum ve deliii oluyoooorrruuummm

6. 2 Mart 2008
  7. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende senle aynı derteyim.bende 6.haftama girdim.napıcam bilmiyorum.bırakamıyorum mbi türlü.nekadar içiyosun günde

8. 2 Mart 2008
  9. Persefon85

Persefon85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onceden bir paket iciyordum ama bugun 10 tane falan ictim sanirim. aciyorum ya. arastirdim nette. okuyunca korkuyorum ama lanet seyi birakamiyorum. esim oldurucek beni ama ufff. kola yapistiricilar var, onlardan onceden kullandim ama kusmaktan oldum ve hemen cikardim. hamileyken hic takamam. bu hafta doktora gidicem. ona danisicam. ilk kontrolum olucak eger ise yarar bisey soylerse sizede bildiririm cnm

10. 2 Mart 2008
  11. berrin35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevinirim .bende acayip bırakmak istiyorum ama olmuyo.eşimle tartışıyoz bende saklı içiyom napim:KK43:bakşimdi b,tane daha yaktım.off ya ne biçim illet bişi bu.bende netten araştırıyom çok kötüüü:KK43::KK43::KK43::

12. 2 Mart 2008
  13. Persefon85

Persefon85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen cnm ama yapicak bisey yok. cok ornek var. ablam ve eltim hamileliginden 5. aydan sonra icmisler, ablamin cocugu sarilik olmustu eltiminkine bisey olmadi. birde bak ben bigun bi falciya gittim kadin hamileydi. sarma sigara iciyordu bide birini sonduruyor 5 dk sonra oburkunu yakiyordu. kadina dedim ' bu kadar sigara cocuga zararli' kadin bana ne dese begenirsin dediki 5 tane cocugum var hepsinde butun hamileligimce ictim hic bisey olmadi hepsi aslan gibi dedi :) tabi herkezde ayni degil ama sok gecirmistim.

14. 2 Mart 2008
  15. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Sizlerde abarttınız yahu..Yaktım bi tane yaktım bi tane..Ne oluyor?
    İsterseniz kızın bana ama abartmayın ya..Elinizin altına alın bişeyler yeyin için..

Kaçamak yapıyorum ama aham yaktım,aham şu an içtim yok arkadaşlar.Yapmayın lütfen..

16. 2 Mart 2008
  17. berrin35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslında herşeyi sigaraya bağlamamak gerekiyo.ben çok kişi billiyorum .sigara imeyip bebeğin sorunlu doğduğunu sigara bence sadece bi etken.ama inan bırakmayı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk istiyorummm

18. 2 Mart 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    he bersule ablacim cok guzel demissin sunlara anlat berrin beni dinlemio
    elime alcam onu zaten az kaldi .... :))
    icmeyin sunu hem sizlere zararli hemde bebeklere yazik yahu !!!!!!