hamilelikte son ayda soğuk algınlığı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cnmbebegim tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cnmbebegim
  1. cnmbebegim

cnmbebegim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar merhaba,

Dogum yapmama gunler kalmisken yine soguk alginligina yakalandim. Burnum tikali ve hapsiriyorum :çok üzgünüm: Dogum sirasinda herhangi bir probleme sebep olur mu?

Ne yapmam lazim? Nasil ustesinden gelecegim? Lutfen yardim edin.

2. 26 Eylül 2010
  3. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ya bende soguk alginligina yakalandim. Cok agir degil ama burnum akiyo ve bazen tikaniyor. Son haftam umarim rahat nefes alabiliriz. Bir problem olcagini sanmiyorum sadece nefes almada insan gucluk cekiyor.,

4. 26 Eylül 2010
  5. cnmbebegim

cnmbebegim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet, nefes almak cok zorlasiyor cunku burnum tikandi. Bir de dogum icin tahmin edilen gun gecti, her an bekliyoruz. Limonlu ihlamur iciyorum ama bilmiyorum ne kadar fayda edecek. Sana da cok acil sifalar.

6. 26 Eylül 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bendede soğuk algınlı oldu.bana yengem zencefil iç dedi.bende hemen zencefilli limon sallama çay aldım birkaç gün günde bir fincan içtim çok şükür geçti.bu arada yengem ebe ona güvenerek içtim çayı inşallah sanada faydası olur

8. 1 Ekim 2012
  9. melikeanne

melikeanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bana emzirirken bebeğim 1 aylıkken actifed diye bir soguk algınlığı ilacı verdiler, bebeğimin poposunda ciddi oranda pişik yaptı, cocugumun poposu resmen yandı, hatta ilaç firmasını arayıp şikayet ettim kayıt aldılar. gerçek anlamda uyarıyorum cunku içinde gebelik katagorisi c yazıyor nasıl bir c ise bu???