hamilelikte vajinal akıntı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve **garfield** tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

2 Aralık 2010
    Konu Sahibi : **garfield**
  1. **garfield**

**garfield** Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta sürpriz bi şekilde 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim :) Tüm tahlil ve kontrollerimi yaptırdım aslında doktora da sordum, sorun yok dedi ama benim gibi olan var mı diye sormak istiyorum.

Benim yumurta akı kıvamında, (bazen daha beyaz ve yoğun) bir akıntım var,bikaç gündür çoğaldı sanki..
    Daha önce de mantar tedavisi gördüm ama o tedaviyi gördükten sonra da pek değişmemişti durum. Zaten kaşıntı ve kötü koku hiç bi zaman yoktu. Şimdi de yok ama neden akıntım var? normal mi?
  2. 2 Aralık 2010
  3. mavi_yuregim

mavi_yuregim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben 34+5 deym yaklaşık 1 aydır var benımde hiç doktora sormadım açıkcası hamılelıkte sık sorulan soruları okudum az evvel forumda bulup sende oku akıntının rengi yeşilimsi sarımsı kahvemsi olursa mutlaka doktora başvurun dio ama sen mantar tedavisi gormuşsun bence muntlaka doktoruna sor
  4. 2 Aralık 2010
  5. tesaduf

tesaduf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende 28 haftalık hamileyim yaklaşık bir aydır bendede aynı akıntıdan var.Koku ve kaşıntı yok bazen artıyor bazen azalıyor.Doktoruma sormadım ama bir ayda iki kez idrar tahlili yapıldı bir şey çıkmadı..Mantar olsaydı tahlillerde çıkmazmıydı? Açıkçası bende merak ettim.
  6. 2 Aralık 2010
  7. mavi_yuregim

mavi_yuregim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya mantar muayeneyle anlaşılıo diye biliorum ben idrar tahlili banada yapıldı surekli hafif bi enfeksiyon çıkıo bol su iç diolar içiorum gene aynı dktor en sonunda ureden suphelendi idrar kültürü istedi sonuç temiz çıktı doktorda anlam veremedi kültür temiz çıktıgına gore bi problem yok dedi
  8. 3 Aralık 2010
  9. reyhan61

reyhan61 askim ve oglum (L) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bendede var normalde ama bu son zamanlar iyice basladi bende 6.5haftaligimm canim hayirli olsunn sanadaaa
  10. 3 Aralık 2010
  11. almira85

almira85 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    bende 38+6 haftalığım bende de son 1-2 aydır var ama arkadaşın dediği gibi kokusuz rengi yeşil veya kahve de değil benim de bu hafta alttan maueyenm var heralde bişi çıkarsa söler doktor ne bilim
  12. 3 Aralık 2010
  13. zederdi

zederdi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende de var. son haftamdayım gercı ama uzun suredır var zaten. ozellıkle tuvaletten cıkıyorum temızlenıyorum.dırekt akıntı gelıyor
  14. 3 Aralık 2010
  15. durunun_annesi

durunun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    34. haftamdayım ama hiç okadar akıntım olmadı hamile kalmam akıntıyı değiştirmedi hiç çoğalmadı yani . günlük ped bile kullanmıyorum .
  16. 3 Aralık 2010
  17. Dumadumadum

Dumadumadum Verdiğim değer kadarsın.. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    21 haftalık hamileyim bende son 2 aydır var neredeyse.
    İlk doktorum normal demişti.Şimdikine de sormadım ama haftaya soracağım inşallah.Bazı akıntılar normal değilmiş amniyon sıvısındaki sızıntının habercisiymiş çünkü.
    Bazıları ise mantar enfeksiyon belirtisi olabiliyormuş.
  18. 4 Aralık 2010
  19. AdayAnneyim

AdayAnneyim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende de 20li haftalarda ba$ladi $uan 32ci haftamdayim ve geliyor. Benim bildigim kokusuz beyaz renkte süt gibi akan saglikli oldugumuzu gösteren bir akinti olarak biliniyor.
    Ama ka$intin, yanman varsa i$te ozaman o farkli bir$ey => ona mantar deniliyo.