hamilelikte yanlış ilaç kullanımı

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ofline tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ofline
  1. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar
    benim dizimde bir ağrı vardı ve ağrı kesici spreyl sıktım ve bi güzel yedirip sonra masaj yaptım.
    bi gün sonra jetonum düştu hemen açıklamasını okudum hamileler kullanamaz yazıyodu
    ama malesef sürmüş bulundum
    akibeti nolur sizce zarar vermişmidir
    çok üzüldüm yaa

2. 6 Ekim 2010
  3. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm ya benimde romatizmam var eklem hemde...ismini vermim bi krem kullandım dizime..doktorum kullanma dedi hiç riske atmayalım ama sürmüştüm 1 kere şükür bişi olmadı...rahat ol inş bişey olmaz.. ama bi daha sakın yapma cnm..

4. 6 Ekim 2010
  5. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bikereden bişi olmaz... bu tip ilaçlar düzenli kullanımda sakıncalı... tekrarlanmadığı taktirte sorun olucağını sanmıyorum, sağlıklı bi hamilelik ve hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum:)

6. 6 Ekim 2010
  7. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben 5 haftalık hamileymişim haberim yoktu dişlerimden filme girdim. 2-3 gün de antibiyotik içtim bi güzel. öğrenince dr a gitmiştim bişi olmaz demişti. şimdi 30. haftamızdayız çok şükür herşey yoluda korkma spreyden hele hiç bişi olmaz

8. 6 Ekim 2010
  9. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    allahın izniyle hiç bişey olmaz cnm merak etme.ben hamileliğimde ne ilaçlar kullandım bir bilsen.2 hafta hastnede yattım 3 ay kortizon kullandım ve hamileliğim boyunca bir sürü antibiyotik tansiyon ilaçları başka bi rahatsızlığımla ilgili ilaçlar say say bitmez.hemde tansiyondan dolayı 30 haftalık doğum yaptım buna rağmen bebişime hiç bişey olmadı allah şükürler olsun sapasağlam doğdu.ayrıca karpal tünel sendromuda geçirdim koluma bir sürü kremler ilaçlar sürdüm hap aldım sonuç sağlıklı doğum.eğer başka bi sorunun yoksa bu kadarcık spreyden hiç bişey olmaz merak etme

10. 6 Ekim 2010
  11. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler kızlar beni rahatlattınız.Allah hepimize hayırlı annelik nasip etsin ve sıkıntısız bir süreç yaşatsın inşallah