Hamilelikte yaplan maske ve bakmlarn zarar varmdr

Konusu 'Gebelikte Cilt Bakımı' forumundadır ve elif32 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : elif32
  1. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar hamilelikten önce yaptığım bazı maskeler ve kullandığım ürünler vardı mesela kil maskesi okaliptus yağı kullanıyordum bu maskede,yaşmaya maskesi,kil+mısır unu maskesi yada yüzüme buzkalıbında maden suyu sürmek gibi,şimdi bunları denesem bir zararı olurmu bi fikir verirmisiniz

2. 2 Haziran 2009
  3. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende merak ediyorum ama doktoruma sormayı unuttum.gerçi doktorum hiç bir kimyasal maddeyi kullanma koklama falan dedi.en güzeli evde yaptığımız işte yoğurt maskesi tarzında maskeler.hem yediğimiz şeyler.

4. 2 Haziran 2009
  5. Angelinaozlem

Angelinaozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence kimyasallar dışında bi zararı yoktur.
    Senin saydıklarının da zararı olcağını sanmıyorum mısır unu yoğurt kil falan doğal şeyler zaten..Ben bi araştırıyım netten bulursam birşeyler yazarımopuyorumnanaktan
    Ama bence yazdıklarını kullanırken rahat olkaydirigubbakcemile2

Edit:::
    ben baktım netten bitkisel olan kimyasal olmayan doğal şeyleri kullanabilirsin diyolar..Krem falanda olur.Hatta sıcak banyodanda kaçının diyolar..Hamilelikte cilt hassas olurmuş dikkat etmek gerekirmiş...Yınede doktora sormakta fayda var tabia.s.

Son düzenleme: 2 Haziran 2009