hamilelikte yolculuk yardım lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryahmet tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : deryahmet
  1. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar haftaya izine çıkıyorum. Trabzonda düğün var kaynımın bende gitmek istiyorum dr. izin verdi rapor yazarım dedi. ama ben korkuyorum acaba birşey olur mu? şuan 28 haftalık gebeyim. panik atağımda var korkudan bebeğe birşey olur diye endişeleniyor mu? sizce gitmelimiyim. yoksa 2 ay daha sabredip hiçbir yere kıpırdamamalımıyım. Bu haftalarda yolculuk yapanlar yardım lütfen.

2. 13 Temmuz 2010
  3. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya hamileliğinde hiç yolculuk yapan yokmu?........hu hu cevap bekliyorum

4. 13 Temmuz 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim gitme aslinda olmaz bir sey ama bosver dugunler yorucu oluyor demek isterdim git gonlunce eglen ama bizler nelerle basa cikarak hamile kalmaya calisiyoruz seneye bebeginle her yere gidersin, az kalmis ben senin yerinde olsam ne olur ne olmaz der cikmazdim yola. saglicakla huzurla kucagina al bebegini :nazar:

6. 13 Temmuz 2010
  7. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben son 2 ayda toplam 3 bin km yol yaptım arabayla. Ön koltuğu itebildiğim kadar geriye ittim ayaklarımı da torpidonun üstüne diktim, püfür püfür gittim:)))) Trabzon'a uçak ile gidebiliyorsan çok çok rahat edersin. Hamileliğinde doktorunun tanımladığı bir risk yoksa günümüz koşullarında seyahat etmenin hiç bir sakıncası yok.

8. 13 Temmuz 2010
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de defalarca şehirlerarası yolculuk yaptım. 28. haftamda 8 saatlik bir yolculuk yaptım hem de arabada dört kişiydik.
    Uçak yolculuğunda ise hiçbir sorun yok zaten. Doktorun gidebilirsin dediyse, için rahat olsun.

10. 13 Temmuz 2010
  11. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence gitme.dr nekadar bişey olmaz dediysede kaybedersen vicdan azabından kurtulamazsın.drun söyledikleri bile teselli etmez seni... ben şuan 35 haftalık hamileyim ve ailemin yanına hiç gidemedim.hiç bukadar uzun ayrı kalmamıştık.çok özlüyorum ama sabretmek gerek...seneye istediğin yere gidersin inş.karar senin.sağlıcakla kal.Allah hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin inşaallah.

12. 13 Temmuz 2010
  13. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplarınız için tşk.ler. ama bende tereddütlüyüm gitmekte. kayınvalidemde gelme diyor zaten. ama eşim gidince ben yalnız kalacağım için gitmek istiyorum. napıcam bilmiyorum. :KK43::KK43::KK43:

14. 13 Temmuz 2010
  15. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    bencede gitme deryaa...riske atmaya değmezz....

16. 13 Temmuz 2010
  17. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Derya ucakla git bir saatte ordasin.. Ama ucak fobin vs vs varsa orasi ayri, kolaylik olsun derken bebege stress yukleme birde. Dugun dernek kosusturma oluyor ama gitmeyincede yalniz kaldim onlar orda egleniyor vs vs psikolojisine girme.. Karar sizin. Bize de gecen hafta 28 haftalik hamile arkadas arabayla 8 saat yolculukla geldi.

18. 13 Temmuz 2010
  19. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım uçakla gtmeyeceksen okadar yolu sakın gitme riske atma... ama uçaga alışıksan yani herhangi bir korkun yoksa uçagın hiçbir riski yok....