Hamilelikten sıkıldım!..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Purkusur tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Purkusur
  1. Purkusur

Purkusur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bana kızmayın ama ben sıkıldım hamile olmaktan.
    Bebeğimi çok seviyorum,biran önce kucağımda olsun istiyorum ama hamileliği hiç sevmedim.çok hassas oldum.herşeye ağlıyorum.
    eskisi gibi normal olmak istiyorum..
    şuan herşey karmakarışık , giyecek kıyafetim bile yok.
    16 haftalık oldum geçiş dönemi kıayfet almadım..ama mevcuttakiler çok sıkıyo..
    herşeyden çabuk sıkılır oldum.
    Oğlum biran önce gelsede bende kurtulsam hamilelikten..

2. 12 Nisan 2010
  3. Zeliha_T_37

Zeliha_T_37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de 5 haftalık hamileyim aynı şekilde herşeye ağlayasım geliyor. Tam bunalımdayım. bebişim sağlıklı sıhhatli bir şekilde devam etsin de ben sıkılmaya razıyım ağlayacağız gülmek için ne yapalım :):)

4. 12 Nisan 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ne sıkılması ya bu anların tadını çıkarın bence

6. 12 Nisan 2010
  7. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    524
    Ödül Puanları:
    188
    ben 38 haftalık hamileyim hala ağlıyorum:)
    . bence çok özel bir duygu allah anne olmayı isteyen herkese nasip etsin. göbeğim kocaman oldu kıyafet giymekten sıkılıyorum uyurken zorlanıyorum terliyorum vsvsv ama bebeğimide seviyorum durumumu kabulleniyorum. son gunlerim bebeğimin odasını cicilerini hazırlıyorum . bu zorluklaerın hepsi gelip gecici canınızı sıkmayın.keyfiniçıkarın . bi hamile pantolunu alın bence rahat edersiniz.

8. 12 Nisan 2010
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Yapmayın. Hormonlar bizi zorluyor ama biz de hormonları zorlayalım. Tadını çıkarmaya bakın.
    Bana da çok çabuk geçiyormuş, tam tadına vaamadan zaman akıyormuş gibi geliyor.
    Beslenme, doktor, spor hepsi bir yana moral bir yana hamilelikte. Bebeklerimizi bizim ruh halimizi taşıyor. Ben de zaman zaman çok duygusallaşıyorum, ama hemen bebeğimin ufak nazları bunlar deyip gülüp geçiyorum. O zaman o da mutlu oluyor, biliyorum.

10. 12 Nisan 2010
  11. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy bende 14 haftalık hamıleyım ve hamişligi çok çok sevdım:))
    ilerleyen aylarda ne olur bılmıyorum ama şuan çok huzurlu çok mutluyummm
    bence tadını çıkarın arkadaşlar b u sakın süreçden sonra çok yorucu gunler bizi beklıyorr

12. 12 Nisan 2010
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    tadını cıkarın kızlar... ben dogum yapalı 2 ay oldu ama hamılelıgımı ozledım sankı... kızımın ıcımdekı kıpırtılarını karnımı sevmeyı ozledım :icecream:

14. 12 Nisan 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    28 haftalık hamileyim. Benden daha fazla sıkılan yoktur. ılk hamileliğim çok güzeldi. Ama bunda çok zorlanıyorum. Erkenden karnım çıktı, mide bulantıları, testlerin riskli çıkması falan filan derken çoooook sıkıldım. Allaha şükür bebeğim sağlıklı az kaldı kızıma kavuşmama. Biran önce kucağıma almak istiyorum kızımı. Hatta bazen erken gelse keşke diyorum ama sonra kendime kızıyorum.

16. 12 Nisan 2010
  17. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok erken sıkılmışssın canım daha son aylar var o zman napıcaksın ben 31 .haftadayım ilk aylar kafama taktığım sıkıntılara şimdi gülüyorum.Son aylarda o göbüşten değil kıyafet giymek uyuyamıcaksın bile yürümekte zorlanıcaksın nefes nefse kalıcaksın ama herşeye rağmen onun o ufacık tekmesi sana dünyaları vericek.Sen henüz tam anlamıyla hissetmiysun sanırım hareketlerini.birde onun kıyafetleri odasıyla uğraş kafanı dağıtmaya çalış dediğim gibi sıkılmak için çok erkej daha aklinialirimsmile

18. 12 Nisan 2010
  19. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 20 haftalık hamileyim.Sıkılmak değilde benimki özlem daha çok,özlüyorum bebeğimi zaman çabucak geçse kucağıma alsam artık bebeğimi diyorum.Birde hep endişe duyuyorum bebeğim için göbeğimin içini göremediğimden,hani zamanı gelip doğsunda gözümün önünde olsun istiyorum.Ama sabırla beklemekten başka çare yok.