Hamilemiyim acaba kızlar yardım lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nimetcan tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : nimetcan
  1. nimetcan

nimetcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba herkese
    Ben sürekli burayı takip ediyorum ama ilk defa bende bir başlık açıp sizinle konuşma cesareti buldum.Yoksa kafayı yiyicem ne zormuş

Ben 2 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk istiyoruz ama olmadı doktorum bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum arkasından. 8 Şubatta regl olmuştum fakat benim 10 gündür çok karın ağrım vardı ama bugün ağrım kesildi göğüslerim çok acıyor 27 günde adet oluyorum ve düzenlidir.2 gün var adetime karın ağrım çok fazlaydı bugün kesilmesi biraz kafamı karıştırdı. Hamile olabilirmiyim acaba

2. 4 Mart 2010
  3. ilayelif

ilayelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence gününün geçmesini bekle bende 2 sene bekledim hamile kalmak için her ay bütün hamilelik belirtileri oluyordu ama yine adet oluyordum.
    kendini şartlandırma rahat bırak o zaman inş.olur

4. 4 Mart 2010
  5. kelebelik

kelebelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yaa artık hamile miyim demekten bi hal oldumm bence en iyisi gidip kan testi yaptırmak :) bende bugün test yaptırdım yarın alcam sonucunu inşallah hayırlısıyla hepimiz hamile kalırızz kaydirigubbakcemile2

6. 5 Mart 2010
  7. nimetcan

nimetcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bugün bel ağrım var ama gelen birşey yok :) gerçekten çok zormuş stres yapmıyayım diyorum ama aklımdan çıkmıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun

8. 5 Mart 2010
  9. nimetcan

nimetcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ılayelif hamilemisin peki şimdi