Hamilemiyim Acaba ...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hakdar tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : hakdar
  1. hakdar

hakdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADAŞLAR. YA BEN GEÇEN AY 1 ŞUBATTA ADET GÖRDÜM.NORMALDE HER ZAMAN DÜZENLİ BİR ADETİM YOK,ÖZELLİKLE BAHAR GELDİĞİNDE DEĞİŞİR.AMA BU SEFER ÇOK DEĞİŞTİ YANİ 10 GÜN... FAZLADA ÜMİTLENMEK İSTEMİYORUM.AMA ÇOK AKINTIM VAR,NORMALDE BACAKLARIM VE KASIKLARIM ÇOK AĞRIRDI AYNI BELİRTİLER ARADA OLUYOR.İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.TEST ALIP HEMEN HEVESLENMEKTE İSTEMİYORUM.SİZCE BUNLAR BELİRTİMİDİR?YAZARSANIZ SEVİNİRİM..a.s.

2. 11 Mart 2008
  3. hakdar

hakdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    NEDEN KİMSE CEVAP YAZMIYOR,DIŞARIDAN KİSMEYİ ALMIYORMUSUNUZ YANINIZA...:KK43:(((((((((((((((((((

4. 11 Mart 2008
  5. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hemen bir test yap bence.olmaz diye bişey yok kesin emin olmak istiyorsan da direk git kanda bhcg testi yaptır.onda kesin sonucu çıkıyor.bende yarın gidip yaptırcam çok şüpeleniyorum şuanda .inşallah ikimizde hamileyizdir.haberini bekliyorum canım a.s.

6. 11 Mart 2008
  7. hakdar

hakdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Inşallah Ikimiz Içinde öyledir Canim Ya.bunun Stresi öldürüyor Insani,en Iyisi Sonuca Varmak Değilmi....

8. 11 Mart 2008
  9. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım adetin 10 gün gecikmiş bence hemen test yap.. evde kendin yapacağın test bile şu an doğru cevap verir. çünkü uzun zaman geçmiş. umarım hamilesindir.

10. 11 Mart 2008
  11. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyy inşallah yaaaaa.belli olursa yazmayı sakın unutma şekerim tamammı.bende yarın kanda baktırcam erkenmi acaba bilemiyorum.hemde cesaretimde yok yaa korkuyorum sonucu negatif olursa diye aman düşünmek istemiyorum böyle şeyler hayırlısı neyse o olsun canımbenim.

12. 11 Mart 2008
  13. hakdar

hakdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    TEŞŞEKÜRLER CANIM UMARIM ÖYLEDİR.AMA BENİ KORKUTUYOR BİRAZ,YANİ BOŞ YERE UMUTLANMAK...senağlamaAMA YARIN YAPACAM TESTİ.bİRDE BENİM KİLO PROBLEMİM VAR KENDİ KENDİME DİYORUMKİ,BAHARDA GELDİ.AYY AMA İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.SONUCU SİZLERLE PAYLAŞICAM MUTLAKAa.s.

14. 11 Mart 2008
  15. EU3

EU3 Guest

haktar canım adetin hep düzensizmi ilk kezmi bu kadar gecikti İnşallah hamilesindir canım bol bol dua et ve sabret canım

16. 11 Mart 2008
  17. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede hemen git bi test yap:KK70: ayy ne çok hamile haberleri alıyorum bu sıralar yaaa... çevremde bisürü kişi hamile:KK70: ayy canım inşallah sende hamişssindir:KK70:

18. 12 Mart 2008
  19. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    günaydın kızlar..canım sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz..umarım hamilesindir. darısı başımıza