hamilemiyim acaba

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar bana akıl verin lütfen.çok ayı biliyorum ama söyleyecem.eşimle birlikte olduk ve eşim dediki yatma adet olacan sanırım dedi.bende kalktım kendimi temizledim duş aldım bana öyle bişey gelmedi.sizce bu nedir.hamilelik belirtisimi adet belirtisimi.ve suan aşırıı derecede midem bulanıyor bu üşüttügüm içinde olabilir kesin konusamıyorum.anne adayları tecrübenize ihtiyacım var.eger hamileysem bebegim zarar görmüşmüdür.???:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 18 Haziran 2010
  3. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar sabah oldu çok şükür.istifra ettim sonunda yoksa rahatlayamaaycaktım.neyse bugun yeni birgün.bende halen hiç bir belirti yok yalnız çok heyecanlıyım.Allahın melegimi bana gönderdigine inanıyorum.pazartesi belli olacak kızlar.lütfen bana dua edin.sizki dualarınızla birçok kişinin hamile kalmasına vesile oldunuz.siziiii çokkkk seviyorummmm

4. 18 Haziran 2010
  5. elfkaya

elfkaya nefes aldığm süre seninim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arennnnnnn gel bizim topiğeee:KK1:

6. 18 Haziran 2010
  7. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hadi inşallah canım.

8. 18 Haziran 2010
  9. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    insaallah aren yaaa.bugun hiç bişeyyiyemedim istifradan sonra.canım hiçbişeyistemiyor.bilmiyorum ama melegimin benimle oldugunu düşünmek buna inanmak bile çok güzelli kimsenin kucagına bakıpt.Allahım kimseya imrendirmesin hepimize birer topik versin cuma günü hürmetine yürekten diliyorumm kızlar.teşekkürler benimle oldugunuz ve dualarınız için.

10. 18 Haziran 2010
  11. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım adetin geçti mi senin. geçmediyse ne kaadr süre var adetine.

12. 19 Haziran 2010
  13. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    pazartesiye denk geliyor canım çok sabırsız oldugum için böylee erkenndennn açıklıyorum.her ay oldugu gibi hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum.Allahım herşeyin en güzzelini en dogrusunu bilir ondan şüphem yok.en çok zoruma giden şeyy yanımda başkaları çocuklarını severken..ayyy canım senin yok dimii acıyarak bakamlarıı yokkmuuuu kendimii bir yerden atmak istiyorumm.aren canım işte benim normal adet döngüm 28 gündü ne olduysa mayısta aşılama yapmıştımya orda bişeyler oldu deişti .mayısta 30.gün adet olmuştum benimde umutlanmamın sebebi 28ini geçti diye hevesleniyorum.yine Allah bilir tabiiki ama melegimin benle oldugunuuu bilmek öyle düşünmek bana i.geliyor.rabbimm bütünnn kucagı boş olanlara versinn.banadaa versin.amin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:dua ett bana arenn.herkesten önce haberi alır almazz burdan paylaşacammm kızlarrr.

14. 20 Haziran 2010
  15. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızzzlarrr bişeyy oldu iyyiimii kötüümü anlayamadım yani hamilelilegi delalet yoksa adetimmi geliyor yoksabebegimimii düşürüyorumm yaa bilmiyorummm.dün gece leke kahve rengi leke geldi bende Allah Allah acaba üstüne görme dedikleri şey bumu dedim sabaha adet olmassa öyle demektir dedim.sonra sabah oldu hiç bişeygelmemişti tualete gidene kadar kızlar.idrarımı yaparken damla olarak akmadı kan pırtsı şeklinde küçük küçük bişeyler geldi.bilmiyorummm hiç bişeyanlayamaz oldum.yaardımınıza ihtiyacım var.Allahım sen melegimden ayırma senin engin rahmetine ve merhametine sıgınıyorum.sen dualarıma ses ver rabbim.bebegimi bana bağışla.aminnnnn
    :Saruboceq: