hamilemiyim acil yardım

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve berru89 tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : berru89
  1. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar ben 2 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı benneyaptımki ama adetim geçeli 3-4 gün oluo hamilemiyim diilmiyim salıya kadar bekleyip kan tahlili yaptırmayı düşünüorum ama umudum kalmadı tek çizgi çıkınca, hamile olupta tek çizgi çıkmış olabılırmı böle bişile karşılaşan yokmu yada neden geçikmiş olabilir :bbo::bbo:

2. 3 Temmuz 2009
  3. elif2005

elif2005 ıste geldıııııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    idrar testine pek güvenme canım varken yok yokken var çıkarıyor onun için en kesini kan tahlili yaptır canımumarım hamilesindir

4. 3 Temmuz 2009
  5. eslos

eslos Bir Sen Bir Ben Bir de? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    idrar testlerinde pozitif çıkınca genelde sonuç kesin gibi birşey oluyor ama negatifte aynı şey geçerli değil bildiğim kadarıyla henüz kan değerlerin yeterince yükselmemişse hamile olsan bile test bunu gösteremeyebiliyor... ama tabi adetinin gecikmesi hamilelik harici mevsimsel veya ne bileyim stres falan gibi faktörlerden de kaynaklanabilir bence birkaç gün daha bekle tekrardan bir test yap o da olmadı kan testi de yaptırıp kesin sonuca ulaşabilirsin ve umarım hamilesindir :Saruboceq:

6. 3 Temmuz 2009
  7. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.